„Światło twoich oczu” – Odcinek 111: Ostatnia próba

W 111. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Lucrecia podejmuje kolejną próbę zabicia Mariny. Emisja 14 lutego 2019 o godz. 17.00 w Czwórce.

Vanessa odwiedza matkę w więzieniu. Łudzi się, że okaże skruchę za popełnione błędy i poprosi ją o wybaczenie. Tymczasem ona stawia kolejne żądania – oczekuje od córki, że ją wyciągnie oraz wspomoże finansowo. Alberto znajduje ciało Isaura oraz pomaga ciężko rannej Marinie. Komendant Tabares mówi Albertowi, że zamierzał zatrzymać Isaura pod zarzutem popełnienia zabójstwa, jednak przyszedł zbyt późno.

Luis dowiaduje się od mecenasa Marqueza, że jego córka leży w szpitalu. Vanessa odwiedza Luisa. Próbuje przetłumaczyć mu, że w życiu są ważniejsze rzeczy od pieniędzy i nazwiska. Mężczyzna zaczyna żałować, że zdradził żonę oraz dopuścił, żeby Susana manipulowała Vanessą i zmusiła ją do ślubu z niekochanym mężczyzną. Lucrecia złości się, gdy odkrywa, że próba zabicia Mariny skończyła się fiaskiem. Doktor Muñoz de Baena uprzedza rodzinę Mariny, że zdaniem komendanta Zamory Marina mogła zabić Isaura, dlatego odtąd będzie pod nadzorem policji.

Lucrecia szykuje kolejny zamach na życie Mariny, jednak tym razem zostaje przyłapana na gorącym uczynku. Marina wyjawia Albertowi, że Lucrecia próbowała ją zabić oraz zabiła Isaura. Luis rozpacza z powodu krzywd wyrządzonych własnej córce. Alberto i Ricardo zatrzymują Lucrecię. Marina opowiada Ricardowi o podejrzanej przyjaźni Isaura z Lucrecią. Lucrecia nie przyznaje się do zabicia Isaura.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.