Alberto obiecuje Lucrecii, że zorganizuje pogrzeb jej ojca. Luis błaga żonę o wybaczenie. Pragnie, żeby wróciła do niego ze względu na ich córkę. Prudencia odmawia. Zarzuca mężowi, że zgrywa zatroskanego ojca, choć wcześniej zniszczył Marinie życie, wpychając ją w ramiona Isaura. Alberto przeprasza Marinę, że uratował życie człowiekowi, który wyrządził jej tyle zła. Tłumaczy się, że jako lekarz nie mógł dopuścić do jego śmierci. Marina nie ma do niego pretensji. Rozumie, że gdyby postąpił inaczej, stałby się zabójcą. Isauro wścieka się, gdy dowiaduje się, że doktor Zamudio zmarł i nie zdążył zoperować jego twarzy.

Marina żąda wyjaśnień od Isaura. On tłumaczy, że pragnął pozbyć się blizn, żeby przestała patrzeć na niego z obrzydzeniem. Ricardo uprzedza pacjenta o grożącej mu karze za posługiwanie się fałszywą tożsamością. Isauro wmawia mu, że doktor Zamudio znał prawdę i zgodził się go kryć. Lucrecia uświadamia Isaura, że śmierć jej ojca uratowała ich przed przykrymi konsekwencjami. Nakazuje mu pozbyć się śladów, które mogłyby im zaszkodzić. Isauro nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy – nie otrzymał twarzy, o jakiej marzył, zaś dyrektor szpitala grozi mu więzieniem. Co więcej, nie okazuje ani krzty wdzięczności Albertowi za uratowanie mu życia. Uważa, że spełnił jedynie swój obowiązek i nie jest mu niczego winien.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.