Popland to numer jeden w świecie plotek dla nastolatków. To tam gwiazdy wychodzą na światło dziennie, romanse przestają być sekretami, a tajemnice zostają odkryte i zagrażają kariererze wielu artystów. A wszystko za jednym kliknięciem aparatu.

Carla jest inteligentą, uczciwą i charyzmatyczną 18-latką. Jak każda nastolatka ma wielkie marzenia i chce sięgnąć po wszystko, co ma w zasięgu ręki. Opuszcza swoje rodzinne miasteczko i przenosi się do wielkiego miasta, w którym znajduje pracę jako paparazii portalu internetowego popland.com Robi najlepsze zdjęcia Ari’emu, gwieździe roka, obiekcie westchnień wszystkich dziewczyn i jej także. Ari nie lubi eksponować swojego życia, ani zwłaszcza nie pozwala się fotografować, żeby później wszyscy wiedzieli co robi. Carla może czuć się zatem wyróżniona, bo jako jedyna, dzięki swojej sympatii i urodzie, otrzymała bilet wstępu do jego życia i stała się jego ulubioną fotografką.

Ale sympatia gwiazdy do Carli  budzi zawiść nietylko wsród innych paparazii, ale także zazdrosnych fanów, którzy oddadzą wszystko za informację o idolu, który spędza im sen z powiek. Carla musi walczyć o to, by nie zostać strącona i nie stracić kariery, a przede wszystkim, by być jeszcze lepsza w tym co robi.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Kolumbia, 2011
LICZBA ODCINKÓW: 70

SCENARIUSZ: Marcelo Camaño, Claudia Bono
REŻYSERIA: Camilo Quimbayo, Olga Lucia Rodríguez
PRODUCENT: Luis Eduardo Jiménez

OBSADA: Sara Cobo (Carla), Jon Ecker (Ari), Manuela González (Katherina), Ricardo Abarca (Diego), Juan Alejandro Gaviria (Guille), Pedro Pallares (Horacio), Sebastián Vega (Guga), Camila Zárate (Trini), Mariana Balsa (Peny) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Brian Amadeus, Ale Sergi & Anahí – Click
[/tab]
[tab id=2]{focus_keyword} Popland! t{focus_keyword} Popland! t
{focus_keyword} Popland! t{focus_keyword} Popland! t{focus_keyword} Popland! t
[/tab]
[/tabs]


9 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.