Tytuł oryginalny: Pasión y poder
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2015
Liczba odcinków: w produkcji
Data premiery: 5 października 2015 (świat)

Scenariusz: Marissa Garrido, Ximena Suárez (adaptacja)
Reżyseria: Gilberto Marcín, Oscar Morales
Producent: José Alberto Castro
Obsada: Fernando Colunga, Susana González, Jorge Salinas, Marlene Favela, Altair Jarabo, José Pablo Minor, Danilo Carrera, Michelle Renaud, Alejandro Nones, Jauma Mateu i inni

Eladio Gómez Luna i Arturo Montenegro od młodzieńczych lat toczą zaciętą rywalizację. Łączy ich nie tylko niesłabnąca żądza władzy, lecz także miłość do Julii. Arturo zaprzepaścił szansę na małżeństwo z kobietą, gdy pewnej nocy upił się i zdradził ją z inną kobietą, która na dodatek zaszła w ciążę. Ogarnięta złością i rozpaczą Julia wychodzi za mąż za Eladia z nadzieją, że z czasem nauczy się go kochać. Jego chorobliwa miłość i chęć posiadania rujnują ich małżeństwo już podczas nocy poślubnej. Julia zachodzi w ciąże i wydaje na świat wcześniaka, którego Eladio wyrzeka się, albowiem uznaje, że jest synem jego rywala. Arturo traci pierwszą żonę, a rozczarowanie wiadomością o ciąży Julii decyduje się poślubić Ninę, atrakcyjną, acz frywolną i przerośniętą ambicją kobietą, która obdarowuje go trójką dzieci.

Mijają lata. Regina, córka Artura i Niny, zostaje obiecującym architektem i dzięki zwycięstwie w ważnym konkursie rozpoczyna pracę u boku inżyniera Davida Gómeza Luny, syna Julii i Eladia. Młodzi zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, nieświadomi nienawiści, jaka dzieli ich rodziców. Konflikt Eladia i Artura odżywa. Eladio dobrze wie, że jego żona nie zapomniała o dawnym narzeczonym i jest gotowy na wszystko, by zatrzymać ją przy sobie. Nina również nie zamierza patrzeć jak jej małżeństwo rozpada się z powodu innej kobiety i jednoczy siły z Eladiem, który zostaje jej kochankiem. Julia i Arturo rozpoczynają na nowo walkę o miłość oraz o to, by ich dzieci nie spotkał ten sam los.

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]


14 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.