“Odmienić los” od 11 stycznia w TV Puls

Wyprodukowana przez Telemundo telenowela “Odmienić los” (oryg. “Bella calamidades”) z Danną García już od 11 stycznia w TV Puls.

Nieszczęśliwa sierota, która staje się piękną kobietą. Przewrotny los, który zmienia życie. Prawdziwa miłość, o którą trzeba walczyć. Już w poniedziałek 11 stycznia o godz. 12:30 TV Puls rozpocznie emisję telenoweli pt. „Odmienić los”. Premierowe odcinki będą emitowane w dni powszednie o godz. 13:30 oraz powtarzane następnego dnia o godz. 12:30.

„Odmienić los” (oryg. „Bella Calamidades”) opowiada o burzliwym życiu pięknej Dolores Carrero (w tej roli Danna García, znana m.in. z udziału w popularnej telenoweli „Gorzka zemsta”), którą wszyscy nazywają Lola. W dzieciństwie dziewczyna została sierotą i była wychowywana przez despotyczną ciotkę, która traktowała ją jak swoją służącą. Nieszczęśliwa i poniżana Lola uciekła z domu ciotki do swojej rodzinnej wioski, gdzie zamieszkała na cmentarzu, z dala od ludzi. Zraniona przez życie dziewczyna niespodziewanie spotyka na swojej drodze przystojnego Marcelo Machado (w tej roli Segundo Cernadas znany z udziału w telenoweli „Zbuntowany anioł”), który jest obiektem westchnień wielu kobiet. Lola i Marcelo zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Jednak na przeszkodzie wielkiemu uczuciu stanie zazdrość innych kobiet. Czy Lola i Marcelo pokonają przeciwności losu i zdobędą miłość swojego życia?

Serial „Odmienić los” został sprzedany do kilkudziesięciu krajów na całym świecie, w tym m.in. do Argentyny, Bułgarii, Chile, Chorwacji, Egiptu, Macedonii, Malezji, Maroka, Paragwaju, Rosji, Słowenii, Hiszpanii, Urugwaju i Wenezueli. Dystrybutorem serialu jest czołowy producent telenowel na świecie Telemundo Internacional.

Materiały TV Puls

[tabs tab1=”Odmienić los – Zwiastun (hiszp./ang.)”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

 1. Telenowela bardzo fajna pierwszy raz ją oglądam. Lola jest najlepsza :) A Marcela to kiedyś właśnie już widziałam w innej telenoweli w zbuntowany anioł ale tu mi się bardziej podoba- bardziej przystojniejszy :)

 2. Może przygotujecie podsumowanie dotyczące emitowanych telenowel w naszej telewizji w 2015 roku. ?

  1. Czyta Pan w naszych myślach, panie Dawidzie.

 3. Bella Calamidades to super wybór więc może będzie szansa na Rosa Diamante i Patronę :)

 4. Czekam na Cielo Rojo zeby Tv Puls zakupila Azteca .

 5. Fajnie,ze tv Puls daje starsza telenowele Telemundo z Danna mam nadzieje ze po Loqlvmr będzie Tierra de Reyes albo Que te perdone dios a na tv4 Lo Imperdonable.

  1. Oby po LQLVMR były dwa tytuły.☺

  2. A LI nie zostało zakupione właśnie przez Puls?

  3. Fajnie,gdyby któryś kanał zakupił “la mujer del vendaval” ;)

 6. Mam nadzieje ze tv4 wykupi Esperanza mia bo rzeczywiście to chyba jedyny kanał który mógłby ja wykupić a tela naprawdę fajna trzeba czekać do zakończenia kotki może wtedy będzie oby

 7. do zakończenia emisji santy diabla zostało 24 odcinki więc przypuszczalnie skończy się dopiero 26 stycznia, a za głosem serca pozostało 51 odcinków, jeśli dalej będą emitować po 2 premierowe, to przypuszczalnie skończy się 29 stycznia :):)

  1. Czyli wchodzi za to tureckie coś co leci?

 8. Ale super. ☺ Oby zgromadziła dużo widzów.
  “Za głosem serca” pozostanie o 14:00 i 15:00 czy zmieni porę emisji?

  1. Według wstępnych informacji, “Za głosem serca” będzie emitowane o 14:30 i 15:30, gdyż “Odmienić los” ma być w emisji 2-odcinkowej(2 premierowe odcinki) więc trochę będzie emitowany w paśmie “Kotki”.
   Pozostaje jeszcze kwestia Esperanza mia,a mianowicie który z kanałów Polsatu i kiedy rozpocznie się jego emisja,bo w Polsacie w styczniu na pewno jej nie będzie,chyba że w TV4 będzie emisja,co jest obecnie jedyną opcją.

   1. “Odmienić los” będzie emitowane w systemie powtórka + premiera. LQLVMR rzeczywiście w paśmie pomiędzy 14:30 a 16:30. Oby się sprawdziła.
    Miejmy nadzieję, że ujrzymy po niej nową telenowelę. ?

    1. Dobrze że Odmienić los będzie po jednym odcinku, byłoby ciężko czasowo się wyrobić. Za głosem serca to wspaniała telenowela wątpię aby puścili coś równie fajnego, chyba że La patronę w co wątpię. Czy televisa ma ostatnio jakieś ciekawe telenowele? Hmm może Hasta el fin del Mundo lub Lo imperdonable okaże się fajne…Dawno nie puszczali żadnej produkcji Castro, La malquerida i Pasion Poder są zapewne interesujące. Esperanza mia pewnie puszczą za Kotkę.

 9. Wiadomo kiedy się kończą Za głosem serca i Santa Diabla?Bella chyba nie jest za żadną z tych.

 10. Cieszę się że nie rezygnują z Telemundo hurra:-):-):-)chętnie obejrzę tą telenowelę,skoro zakupili starszą telenowelę TM z 2009 roku to liczę na inne najbardziej na LA PATRONĘ,EN OTRA PIEL,CORAZON VALIENTE,MI CORAZON INSISTE,PASION PROHIBIDA i wiele innych.
  Kto może niech ogląda aby była dobra oglądalność ja będę nagrywać bo jestem w pracy,może to też się liczy.

 11. Myślałam że puls wykupi Esperanza mia mam nadzieje ze w takim razie wykupi ja tv4 po kotce

 12. mam prośbe czy stacja puls mogłaby wyemitowac Corazon Valiente

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.