Otchłań namiętności | novela.pl
Otchłań namiętności

Otchłań namiętności

Pikantna niczym papryka, historia o miłości i namiętności w tle malowniczego miasteczka Yucatán.

Augusto Castñón i Estefanía Berger de Castañón są rodzicami Elisy. Mieszkają pod jednym dachem z Carminą, siostrą Estefanii, która zamierza uciec z miasteczka razem z Rosendo Arangonem. Alfonsina, żona Rosenda, dowiaduje się o planach pary i zawiadamia Augusta. Gdy Estefanía spotyka się z Rosendem, aby przekonać go, by nie opuszczał rodziny, ulegają wypadkowi. Carmina wykorzystuje to i wmawia Augustowi, że żona go zdradziła.

Rozżalony Augusto pojmuje za żonę Carminę, mimo iż wcale jej nie kocha. Tymczasem Alfonsina postanawia posłać swojego syna, Damiana, na studia do innego miasta, aby rozdzielić go z Elisą, jego najlepszą przyjaciółką, którą nie darzy sympatią.

Wiele lat później, dorosły Damián powraca do miasteczka, razem ze swoją narzeczoną, Florencią Landuchi, którą poznał podczas studiów we Włoszech. Polo Landuchi, wujek Florencii, jest oczarowany urodą pięknej Elisy, ale ona nie zwraca na niego uwagi. Sprzymierza się z Carminą i próbuje zgwałcić dziewczynę.

Damián zakochuje się w swojej dawnej przyjaciółce z wzajemnością, co burzy jego dawną przyjaźń z Gaelem, który także darzy Elisę wyjątkowym uczuciem. Augusto dowiaduje się o bliskości Damiana i Elisy. Nękany duchami zdrady Rosenda i Estefanii, grozi Elisie, że zabije Damiana. Elisa zgadza się poślubić Gaela, aby uratować życie Damiana, co jest wielkim ciosem dla Palomy, jej najlepszej przyjaciółki, nieprzytomnie zakochanej w Gaelu.

Damián nie zamierza stracić miłości życia i próbuje nie dopuścić do ożenku Elisy z Gaelem. Gdy dwaj rywale stają naprzeciw siebie, ojciec Guadalupe wyznaje im wielki sekret: oboje są przyrodnimi braćmi, synami Rosenda.

W końcu okazuje się, że to Carmina, a nie Estefanía miała uciec z Rosendem. Augusto zgadza się na ślub Elisy z Damianem. Gael pojmuje, że Elisę i Damiana łączy wielka miłość i postanawia szukać szczęścia u boku Palomy.

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2012
LICZBA ODCINKÓW: ?

SCENARIUSZ: Caridad Bravo Adams
REŻYSERIA: Sergio Cataño, Claudio Reyes Rubio
PRODUCENT: Angelli Nesma

OBSADA: Angelique Boyer (Elisa Castañón), David Zepeda (Damián Arango), Mark Tacher (Gael Arango), Blanca Guerra (Alfonsina Arango), Alejandro Camacho (Augusto Castañón), Sabine Moussier (Carmina Berger), Ludwika Paleta (Estefanía Berger), César Évora (Rosendo Arango), René Casados (Padre Guadalupe), Altair Jarabo (Florencia Landuchi), Salvador Zerboni (Gabino Mendoza), Alexis Ayala (Edmundo Tovar) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Alejandra Orozco y Oscar Cruz – Sólo un suspiro

39 komentarzy »

 1. Karolina 22 maja 2018 o 16:23 - Reply

  Jedna z moich ulubionych telenowel! Uwielbiam takie klimaty: małe meksykańskie miasteczka, hacjendy, piękne krajobrazy… No i wielka miłość pełna przeszkód :) Fajnie byłoby, gdyby TV4 ponownie wyemitowała ” Otchłań namiętności” ;)

 2. Łukasz.S 21 stycznia 2016 o 13:40 - Reply

  Według mnie najlepsza telenowela Televisy ;)

 3. dorota 8 lutego 2014 o 16:23 - Reply

  najlepsza telenowela ever

 4. gaviota 14 września 2013 o 21:55 - Reply

  Telenowela ogólnie fajna, ale jednak wolałam Angie jako Teresę a Davida jako Ivana w LFDD, tam mieli ciekawsze role:)

 5. meg 13 lipca 2013 o 18:55 - Reply

  Estefanía Bouvier nie Berger :P
  Bardzo fajna telka, uwielbiam takie miasteczkowe klimaty

 6. rafał 7 lipca 2013 o 23:29 - Reply

  Super ta telenowela , duzo miłosci no i przede wszystkim fajne sa w niej piosenki

 7. Daria 13 czerwca 2013 o 12:00 - Reply

  Najlepsza telenowela jak wiedziałam dobrze dobrani aktorzy . szkoda ze sie skonczył . Teraz beda leciec powtórki ukrytej milosci

Komentarze »


X