Tytuł oryginalny: Abismo de pasión
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2012
Liczba odcinków: 162

Scenariusz: Caridad Bravo Adams
Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes Rubio
Producent: Angelli Nesma Medina
Obsada: Angelique Boyer, David Zepeda, Mark Tacher, Blanca Guerra, Alejandro Camacho, Sabine Moussier, Ludwika Paleta, César Évora, René Casados, Altair Jarabo, Salvador Zerboni, Alexis Ayala i inni

Pikantna niczym papryka, historia o miłości i namiętności w tle malowniczego miasteczka Yucatán.

Augusto Castñón i Estefanía Berger de Castañón są rodzicami Elisy. Mieszkają pod jednym dachem z Carminą, siostrą Estefanii, która zamierza uciec z miasteczka razem z Rosendo Arangonem. Alfonsina, żona Rosenda, dowiaduje się o planach pary i zawiadamia Augusta. Gdy Estefanía spotyka się z Rosendem, aby przekonać go, by nie opuszczał rodziny, ulegają wypadkowi. Carmina wykorzystuje to i wmawia Augustowi, że żona go zdradziła.

Rozżalony Augusto pojmuje za żonę Carminę, mimo iż wcale jej nie kocha. Tymczasem Alfonsina postanawia posłać swojego syna, Damiana, na studia do innego miasta, aby rozdzielić go z Elisą, jego najlepszą przyjaciółką, którą nie darzy sympatią.

Wiele lat później, dorosły Damián powraca do miasteczka, razem ze swoją narzeczoną, Florencią Landuchi, którą poznał podczas studiów we Włoszech. Polo Landuchi, wujek Florencii, jest oczarowany urodą pięknej Elisy, ale ona nie zwraca na niego uwagi. Sprzymierza się z Carminą i próbuje zgwałcić dziewczynę.

Damián zakochuje się w swojej dawnej przyjaciółce z wzajemnością, co burzy jego dawną przyjaźń z Gaelem, który także darzy Elisę wyjątkowym uczuciem. Augusto dowiaduje się o bliskości Damiana i Elisy. Nękany duchami zdrady Rosenda i Estefanii, grozi Elisie, że zabije Damiana. Elisa zgadza się poślubić Gaela, aby uratować życie Damiana, co jest wielkim ciosem dla Palomy, jej najlepszej przyjaciółki, nieprzytomnie zakochanej w Gaelu.

Damián nie zamierza stracić miłości życia i próbuje nie dopuścić do ożenku Elisy z Gaelem. Gdy dwaj rywale stają naprzeciw siebie, ojciec Guadalupe wyznaje im wielki sekret: oboje są przyrodnimi braćmi, synami Rosenda.

W końcu okazuje się, że to Carmina, a nie Estefanía miała uciec z Rosendem. Augusto zgadza się na ślub Elisy z Damianem. Gael pojmuje, że Elisę i Damiana łączy wielka miłość i postanawia szukać szczęścia u boku Palomy.


39 KOMENTARZE

  1. Jedna z moich ulubionych telenowel! Uwielbiam takie klimaty: małe meksykańskie miasteczka, hacjendy, piękne krajobrazy… No i wielka miłość pełna przeszkód :) Fajnie byłoby, gdyby TV4 ponownie wyemitowała ” Otchłań namiętności” ;)

  2. mi się wydaje ze zone weźmnie , się za por ella soy eva a tv 4 później gdzieś na wrzesień bd musiało wybierać między abismo , amor bravio y , un refugio para el amor

  3. Hm. Zobaczyła Bym Tą Tele Ze Względu Na Marka Tachera I Livie Brito Davida Lubię Ale Kurcze Ostatnio Jest Go Dużo Za Dużo :/

  4. nie ma już dobrych telci :( obsada nawet fajna ale widać że Ludwika Paleta przestaje grać już w pierwszych odc :( ostra lipa że gra Zepeda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.