A favorita

Donatela i Flora są przyjaciółkami, które stają się rywalkami. Jedna z nich popełniła przestępstwo i stara się zrzucić winę na

Donatela i Flora są przyjaciółkami, które stają się rywalkami. Jedna z nich popełniła przestępstwo i stara się zrzucić winę na drugą. Istnieją dwie wersje tej samej historii. Kto w końcu mówi prawdę? Donatela, czy Flora?

Donatela i Flora dorastały razem. Pierwsza z nich straciła rodziców w wypadku i została przygarnięta przez rodzinę drugiej. Jako dzieci, obie były nierozłączne. W młodości założyły zespół „Faísca i Espoleta”. Zespół okazał się sukcesem, ale jego kariera została przerwana, kiedy kobiety zdecydowały się założyć rodziny. Donatela wyszła za Marcela, syna wpływowego Gonçala Fontinego, właściciela firmy papierniczej, a Flora weszła w związek małżeński z Dodim, pracownikiem ojca swojego przyjaciela, Marcela.

Szczęście Donateli i jej męża nie trwało długo. Ich jedyny syn, Mateus został porwany, kiedy miał sześć miesięcy i nigdy więcej, go już nie odzyskali. Od tamtej pory małżeństwo przechodziło kryzys. Flora również zaczęła odsuwać się od męża i wdała się w romans z mężem przyjaciółki, z którego narodziła się Lara. Nadejście dziewczynki tylko pogłębiło konflikt Donateli i Marcela, a zwłaszcza pogorszyło stosunki między dwoma przyjaciółkami. Wkrótce Marcelo zostaje zamordowany trzema strzałami z rewolweru. Dowody wskazują, że winną jest Flora. Złapana na gorącym uczynku zostaje skazana na 18 lat więzienia. Donatela, mimo tego, że Lara jest córką jej zdrajców – Marcela i Flory, postanawia się nią zaopiekować.

Mija 18 lat, Flora wychodzi na wolność i pragnie udowodnić swoją niewinność, a całą winę zrzucić na dawną przyjaciółkę. Donatela boi się powrotu zdrajczyni i utraty Lary, którą pokochała jak rodzoną córkę. Lara staje się kolejnym ogniwem, który pogłębia złe relacje między Donatelą, a Florą. Kobieta, która na 18 lat została skazana za zabójstwo, pragnie odzyskać córkę, a Donatela zrobi wszystko, aby do tego nie dopuścić.Comments

  1. głupie zakończenie tego serialu fantastyczna rola Patrícia Pillar

  2. Chciałbym to obejrzeć, bo gra tutaj Tais Araujo :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.