Ni contigo ni sin ti

Rezydencja donii Caro jest barwnym tłem dla tej emocjonującej historii o miłości i konfliktach, w której nie brakuje dramatycznych i

Rezydencja donii Caro jest barwnym tłem dla tej emocjonującej historii o miłości i konfliktach, w której nie brakuje dramatycznych i komicznych chwil.

Nicole, córka donii Caro, jest utalentowaną projektantką. Pracuje w eleganckim butiku i marzy o udziale w wielkiej produkcji kinowej. Jest związana uczuciowo z Leo, jednym z sąsiadów rezydencji. Obojga łączy silny charakter, skłonności do porywów i namiętności. Nieustannie drą ze sobą koty, choć tak naprawdę jedno nie potrafi żyć bez drugiego.

Leo pracuje jako sprzedawca książek. Oprócz tego dorabia w muzeum oraz uczy Braille’a. W dzieciństwie stracił wzrok, ale nie czuje się inwalidą. Jest psotliwy, dowcipny, ma naturę optymisty, kobieciarza i ubóstwia wygodne życie. Choć udało mu się pokonać wszystkie przeszkody, jakie życie postawiło na jego drodze, nadal zmaga się z niewielką traumą, która blokuje go przed wyznaniem miłości Nicole. Targają nim obawy, że mógłby być dla niej kulą u nogi.

Pozostali mieszkańcy rezydencji nie pozostają biali i każdy z nich ma swoją własną historię. Razem tworzą wielką i zjednoczoną rodzinę. Jest pośród nich Julia, która przybyła jako ostatnia i ukrywa sekret z przeszłości. Ma kochanka, Octavia, starszego mężczyznę, zamożnego, który wyciągnął ją z klubu nocnego, gdzie pracowała zmuszana przez ciotkę. Julia jest zakochana w Ikerze, ale boi się wyznać mu prawdę o swoim związku z Octavio.

Iker ma dwójkę rodzeństwa: José Carlosa, ze skłonnościami do uwodzenia pięknych kobiet, i Isabelę, która prowadzi podwójne życie. Isabela zjawia się przypadkowo w rezydencji i udając skromną dziewczynę będzie próbowała usidlić Leo. Zaś José Carlos dostaje obsesji na punkcie Nicole i nie spocznie dopóki jej nie zdobędzie.

Nicole, Leo, Iker i Julia będą musieli pokonać swoje największe lęki, słabości i uprzedzenia, aby w końcu zrozumieć, czym jest miłość oraz odnaleźć szczęście, na jakie zasługują.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2011
LICZBA ODCINKÓW: 130

SCENARIUSZ: Cassiano Gabus Méndez
REŻYSERIA: Mauricio Rodriguez, José Elías Moreno
PRODUCENT: Martha Patricia López de Zatarain

OBSADA: Eduardo Santamarina (Leonardo “Leo” Cornejo Fernandez), Laura Carmine (Nicole Lorenti Tinoco), Alessandra Rosaldo (Julia Mistral), Erick Elias (Iker Rivas Olmedo), Sabine Moussier (Eleonor Cortázar Armenta), César Bono (Gelasio Lorenti), María Marcela (Carola Tinoco de Lorenti “Doña Caro”), Andrea Torre (Fabiola Escalante), Ximena Herrera (Isabella Rivas Olmedo / Isabella Reyes), Luz María Jerez (Irene Olmedo de Rivas), Gaston Tuset (Alejandro Rivas), Ricardo Franco (Jose Carlos Rivas Olmedo), Sharis Cid (Salma Rábago), Amparo Garrido (Doña Adelita), Mauricio Mejía (Marco Rábago) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Pepe Aguilar – Ni contigo, ni sin ti

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comment

  1. Mam Nadzieję iż ” Ni Contigo Ni Sin Ti” Pojawi Się Kiedyś U Nas Bardzo Lubię Santamarine :) Niestety Od “Ceny Marzeń” Nasza TV Zaniechała Emitowania Telek Z Eduardem :/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.