Kobiety w czerni | novela.pl
Kobiety w czerni

Kobiety w czerni

Tytuł oryginalny: Mujeres de negro
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2016
Liczba odcinków: 52
Data premiery: 22 sierpnia 2016 (świat), ? 2016 (Polska)

Scenariusz: Laura Suhonen (adaptacja: Martha Carrillo, Cristina García)
Reżyseria: Fernando Nesme
Producent: Carlos Moreno
Obsada: Mayrín Villanueva, Alejandra Barros, Ximena Herrera, Diego Olivera, Arturo Peniche, Leticia Calderón, Alexis Ayala, Bruno Bichir, Marcelo Córdoba, Francisco Gattorno, Mark Tacher, Emmanuel Palomares i inni

Z uśmiechem na twarzy Vanessa, Jacqueline i Katia żegnają swoich mężów wypływających jachtem w rejs. Chwilę później na ich oczach rozgrywa się tragedia. Jacht eksploduje. Tak jak zostało zaplanowane. Odtąd żadna z nich nie będzie już musiała wieść nieszczęśliwego życia u boku mężczyzny. Są wolnymi kobietami.

Małżeństwo Vanessy przechodziło niekończący się kryzys odkąd Julio zaczął prowadzić lewe interesy, zdradzać ją i okłamywać, i co gorsza narażać życie ich syna, Diega. Także Jackie każdego dnia budziła się z przerażeniem z winy męża, Lorenza, który znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Z księcia z bajki przeobraził się w najgorszy koszmar, porywczego człowieka, nieokazującego jej ani krzty szacunku. Katia miała dość zachowania Nicolása, odwróconego od świata, odtrącającego jej pomoc i pogrążanego w coraz większej depresji, próbującego targnąć się nie tylko na swoje życie, ale także i jej.

Wspólnymi siłami kobiety zaplanowały “straszliwy wypadek”, by uchylić sobie furtkę do nowego życia, w którym mogłyby znów zaznać szczęścia. Lecz żadna zbrodnia nie jest doskonała. Gdy policja odkrywa, że pod jacht, którym wypłynęli ich mężowie, została podłożona bomba, to one stają się głównymi podejrzanymi. Dochodzenie szybko zatacza coraz większe kręgi. Pod lupę policji zostają wzięte laboratoria, dla których pracował Julio, a których właścicielka przyjaźni się z szefem policji i jest gotowa na wszystko, by ukryć swoje sekrety. Zamiast upragnionego szczęścia, kobiety muszą dalej żyć w strachu i obawą przed skutkami zbrodni, która niczym puszka Pandory, ściągnęła na nie same problemy. (novela.pl)

8 komentarzy »

 1. Kasia 1 lutego 2017 o 14:36 - Reply

  Telka powoli się kończy…. Czy będzie coś nowego?

 2. Kent 16 stycznia 2017 o 09:54 - Reply

  Telka jest na cda.pl
  niespodziewałem sie tak swietnego serialu inne niż wszytkie . W sumie troche odmiennosci od kopciuszków sie przyda

  • novela.pl 16 stycznia 2017 o 10:07 - Reply

   “Telka” jest przede wszystkim dostępna na wp.tv, legalnie, u nadawcy.

 3. Rafał 6 grudnia 2016 o 01:02 - Reply

  Odcinki umieszczane są na stronie internetowej stacji.

 4. rosasc 10 listopada 2016 o 09:50 - Reply

  Maciek na razie jej nikt nie, a od grudnia ma być darmowa.

 5. Maciek 9 listopada 2016 o 20:39 - Reply

  oby ktoś dodawał do internetu bo tej telewizji wszyscy nie mają

 6. Dawid 9 listopada 2016 o 18:04 - Reply

  Start najprawdopodobniej już w pierwszym tygodniu grudnia. 😊

Komentarze »


X