Kobiety w czerni

Kobiety w czerni (Mujeres de negro), serial, Meksyk 2016, reż. Fernando Nesme, występują: Mayrín Villanueva, Alejandra Barros, Ximena Herrera i inni

Tytuł oryginalny: Mujeres de negro
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2016
Liczba odcinków: 52
Data premiery: 22 sierpnia 2016 (świat), ? 2016 (Polska)

Scenariusz: Laura Suhonen (adaptacja: Martha Carrillo, Cristina García)
Reżyseria: Fernando Nesme
Producent: Carlos Moreno
Obsada: Mayrín Villanueva, Alejandra Barros, Ximena Herrera, Diego Olivera, Arturo Peniche, Leticia Calderón, Alexis Ayala, Bruno Bichir, Marcelo Córdoba, Francisco Gattorno, Mark Tacher, Emmanuel Palomares i inni

Z uśmiechem na twarzy Vanessa, Jacqueline i Katia żegnają swoich mężów wypływających jachtem w rejs. Chwilę później na ich oczach rozgrywa się tragedia. Jacht eksploduje. Tak jak zostało zaplanowane. Odtąd żadna z nich nie będzie już musiała wieść nieszczęśliwego życia u boku mężczyzny. Są wolnymi kobietami.

Małżeństwo Vanessy przechodziło niekończący się kryzys odkąd Julio zaczął prowadzić lewe interesy, zdradzać ją i okłamywać, i co gorsza narażać życie ich syna, Diega. Także Jackie każdego dnia budziła się z przerażeniem z winy męża, Lorenza, który znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Z księcia z bajki przeobraził się w najgorszy koszmar, porywczego człowieka, nieokazującego jej ani krzty szacunku. Katia miała dość zachowania Nicolása, odwróconego od świata, odtrącającego jej pomoc i pogrążanego w coraz większej depresji, próbującego targnąć się nie tylko na swoje życie, ale także i jej.

Wspólnymi siłami kobiety zaplanowały “straszliwy wypadek”, by uchylić sobie furtkę do nowego życia, w którym mogłyby znów zaznać szczęścia. Lecz żadna zbrodnia nie jest doskonała. Gdy policja odkrywa, że pod jacht, którym wypłynęli ich mężowie, została podłożona bomba, to one stają się głównymi podejrzanymi. Dochodzenie szybko zatacza coraz większe kręgi. Pod lupę policji zostają wzięte laboratoria, dla których pracował Julio, a których właścicielka przyjaźni się z szefem policji i jest gotowa na wszystko, by ukryć swoje sekrety. Zamiast upragnionego szczęścia, kobiety muszą dalej żyć w strachu i obawą przed skutkami zbrodni, która niczym puszka Pandory, ściągnęła na nie same problemy. (novela.pl)

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2][/tab]
[/tabs]Comments

  1. Telka powoli się kończy…. Czy będzie coś nowego?

  2. Telka jest na cda.pl
    niespodziewałem sie tak swietnego serialu inne niż wszytkie . W sumie troche odmiennosci od kopciuszków sie przyda

    1. “Telka” jest przede wszystkim dostępna na wp.tv, legalnie, u nadawcy.

  3. Odcinki umieszczane są na stronie internetowej stacji.

  4. Maciek na razie jej nikt nie, a od grudnia ma być darmowa.

  5. oby ktoś dodawał do internetu bo tej telewizji wszyscy nie mają

  6. Start najprawdopodobniej już w pierwszym tygodniu grudnia. ?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.