„Rubí” – Odcinek 14: Osaczona

W 14. dcinku telenoweli „Rubí”: Rubí wmawia Hectorowi, że Alejandro ją prześladuje. Emisja 23 stycznia 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Rodzice Alejandra pocieszają syna, że znajdzie sposób na pokonanie trudności i pewnego dnia zapomni o Rubí. Hectorowi śni się Rubí. Luis przyznaje się Alejandrowi, że wpadła mu w oboko siostra Rubí. Dodaje, że jego zdaniem Rubí wcale nie jest interesowną kobietą i dotąd nie zwracała uwagi na żadnego z bogatych mężczyzn, którzy próbowali ją zdobyć.

Héctor nie rozumie, dlaczego Rubí wciąż chce dla niego pracować, skoro Alejandro spłacił jej dług. Rubí wyjaśnia, że nie chce pomocy od Alejandra, który ma w tym osobisty cel – próbuje nakłonić ją, by do niego wróciła. Genaro denerwuje się, gdy odkrywa, że Sofía jest siostrą Alejandra. Okłamuje Luisa w sprawie wyjazdu do Cancun.

Doktor Bermúdez nie zamierza oddać przywłaszczonego projektu, który czeka na dofinansowanie. Uprzedza Alejandra, by nie próbował z nim zadzierać. Rubí dowiaduje się, że Héctor wziął wolne w pracy. Pod jego nieobecność, wślizguje się do jego gabinetu i niszczy fotografię Maribel.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.