„Rubí” – Odcinek 12: Prowokacja

W 12. dcinku telenoweli „Rubí”: Rubí zwraca na siebie uwagę Hectora. Emisja 19 stycznia 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Héctor okazuje obojętność na zaloty Rubí, co bardzo ją złości. Prosi dziewczynę, by zarezerwowała stolik w restauracji na kolację z Maribel i Howardem. Saul próbuje uwieść Lorenę, lecz ona stawia opór. Aby dokuczyć Rubí, Lola mówi jej, że życzy Cristinie szczęścia z Cayetanem. Rubí próbuje nastraszyć Cayetana, że może stracić pracę, kiedy wyjdzie na jaw, że umawia się z siostrą najlepszej przyjaciółki Maribel.

Héctor pragnie czym prędzej zamieszkać z Maribel. Uprzedza narzeczoną, że nie chce, by jej ojciec wtrącał się do ich życia ani dokładał się do ślubu. Rubí namawia Hectora na wizytę w centrum handlowym pod pretekstem pokazania mu idealnego prezentu dla Maribel. Przy okazji zabiera go do sklepu z ubraniami i celowo nie zaciąga zasłonki, by zobaczył ją nagą. Héctor chce być uczciwy wobec Maribel i uprzedza ją, że nie przyjdzie na umówione spotkanie. Rubí cieszy się, że pokrzyżowała im plany, choć stara się to ukryć.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.