„Rubí” – Odcinek 1: Korzenie Rubí

W 1. odcinku telenoweli „Rubí”: Rubí poznaje narzeczonego Maribel, Hectora. Emisja 4 stycznia 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Rubí otrzymuje różę w prezencie od kolegi ze szkoły. Uprzedza Paco, że przyjmuje ją wyłącznie w imię łączącej ich przyjaźni. Maribel przedstawia Rubí swojemu ojcu. Gdy mężczyzna wypytuje dziewczynę o jej korzenie, Rubí odpowiada, że jej ojciec umarł i razem z matką utrzymują się z pensji siostry. Udaje dumną ze swojego pochodzenia i stypendium, dzięki któremu może uczęszczać do tej samej szkoły co Maribel.

Rubí zazdrości Maribel bogatego i przystojnego narzeczonego. Marzy o poznaniu i poślubieniu kogoś takiego jak Héctor. Rubí wylewa kawę na nową suknię siostry. Matka domyśla się, że zrobiła to celowo i oczekuje wyjaśnień. Rubí zarzuca matce, że faworyzuje Cristinę. Daje upust swojemu rozżaleniu faktem, że nie urodziła się w luksusach jak Maribel, którą nazywa kuternogą. Refugio wymierza córce policzek.

Maribel dowiaduje się, że jej narzeczony przyjeżdża do Meksyku. Boi się spotkania z nim sam na sam, gdyż dotąd nie zebrała się na odwagę, by powiedzieć mu o swoim kalectwie. Prosi Rubí, by przywitała Hectora na lotnisku i zrobiła to za nią. Héctor jest oczarowany urodą Rubí.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.