„Rubí” – Odcinek 3: Anioł stróż

W 3. odcinku telenoweli „Rubí”: Alejandro staje w obronie Rubí. Emisja 8 stycznia 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Alejandro jest szczery wobec Rubí i insynuuje, że jest karierowiczką. Cristina podejrzewa, że Rubí ją oszukuje i wcale nie wraca od Maribel. Żąda wyjaśnień. Rubí zapewnia ją, że ma dość rozumu, by nie umawiać się z pierwszym napotkanym mężczyzną. Lorena ma pretensje do Ingrid, że spotyka się z Saúlem, chociaż wie, że jej się podoba. Ingrid nie przejmuje się tym i proponuje rywalizację. Saúl narzuca się Rubí, chce ją pocałować wbrew jej woli. Pojawia się Alejandro i uderza natrętnego chłopaka. Saúl odgraża się, że tak tego nie zostawi. Rubí kokietuje Alejandra, a przy okazji odpłaca mu się za jego szczere wyznanie i mówi mu, żeby nie czuł się do niczego zobowiązany, skoro uważa ją za karierowiczkę. Refugio prosi Lolę, żeby ugryzła się w język, zanim zacznie plotkować o Rubí. Saúl ponownie naprasza się Rubí i całuje ją. Aby go poniżyć, Rubí oświadcza, że w ogóle jej nie pociąga. Refugio traci przytomność.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.