„Rubí” – Odcinek 4: Gdzie dwóch się bije…

W 4. odcinku telenoweli „Rubí”: Paco łudzi się, że zdobędzie Rubí. Emisja 9 stycznia 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Refugio traci przytomność. Doña Lola obawia się, że dostała zawału. Na szczęście Alejandro jest w pobliżu i uspokaja wszystkich, że to tylko omdlenie. Héctor pragnie przedstawić Maribel swoim przybranym rodzicom. Genaro dziwi się, że Héctor nie wspomniał wcześniej o kalectwie swojej narzeczonej. Podejrzewa, że się jej wstydził. Héctor wyprowadza go z błędu i zarzeka się, że kocha Maribel.

Arturo ostrzega Maribel przed Hectorem. Uważa, że nie jest szczery. Maribel ma żal do ojca, że nie ufa jej narzeczonemu. Ingrid pragnie mieć Saula tylko dla siebie. Chłopak odpowiada, że ceni sobie wolność, a następnie zostawia ją i idzie tańczyć z Loreną. Paco upija się i próbuje namówić Rubí do tańca, ale Alejandro go powstrzymuje. Saúl podpuszcza Paca i chwali się, że osiągnął więcej od niego, bo pocałował Rubí. Rubí oznajmia Pacowi, że nigdy nie umówi się z takim nędzarzem jak on.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.