„Rubí” – Odcinek 13: Alejandro traci pracę

W 13. dcinku telenoweli „Rubí”: Doktor Bermúdez zwalnia Alejandra. Emisja 22 stycznia 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Rubí udaje, że jest jej przykro z powodu odwołanego spotkania Hectora z Maribel. Później próbuje przekonać Hectora, że Alejandro ją oszukał. Alejandro ma pretensje do doktora Bermudeza, że przypisał sobie badania wykonane przez szpital w Nowym Jorku. Ostrzega, że ściągnie na siebie problemy, jeśli nie wyda sprostowania. On jednak nie zamierza ustępować i nakazuje Alejandrowi porzucić sprawę, jeśli nie chce zaprzepaścić swojej kariery.

Héctor nie może przestać rozmyślać o Rubí. Lorena wyznaje Saulowi, że był jej pierwszym mężczyzną. Doktor Bermúdez zwalnia Alejandra. Marco podrywa Cristinę. Wyznaje jej, że jest inna od kobiet, które dotąd spotkał. Cristina mówi mu, że spotyka się z Cayetanem, ale nie sa parą. Ignacio i Carla podnoszą Alejandra na duchu. Zapewniają go, że pewnego dnia zapomni o Rubí i znów się zakocha.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.