„Rubí” – Odcinek 9: Ambicje ponad miłość

W 9. dcinku telenoweli „Rubí”: Rubí nie chce wrócić do Alejandra. Emisja 16 stycznia 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Rubí odsuwa się od Alejandra. Twierdzi, że martwi ją stan zdrowia matki. Wspomina także, że nie zmieniła poglądów na temat jego pozycji społecznej. Alejandro zdaje się wierzyć, że z czasem przekona Rubí do zmiany zdania i obiecuje być cierpliwy. Maribel przekonuje się, że Rubí miała rację co do Genara, ale nie zamierza się poddawać. Zapowiada przyjaciółce, że poślubi Hectora bez względu na opinię przyszłego teścia.

Rubí uprzedza Alejandra, że nigdy do niego nie wróci, bo ma ambitniejsze plany. Alejandro wyrzuca sobie, że zakochał się w dziewczynie, która nie jest warta jego miłości. Rubí usiłuje wmówić Maribel, że nie przeszkadza jej pozycja Alejandra, ale nie może mu wybaczyć, że ją oszukał i podawał się za kogoś, kim nie jest.

Marco namawia Alejandra, by się nie poddawał i usidlił Rubí. Kiedy oszaleje na jego punkcie, nie zapomni o nim nawet wtedy, gdy na jej drodze pojawi się jakiś milioner. Alejandro zarzeka się, że kocha Rubí i nie mógłby jej wykorzystać.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.