„Rubí” – Odcinek 6: Héctor oświadcza się Maribel

W 6. odcinku telenoweli „Rubí”: Héctor wręcza Maribel pierścionek zaręczynowy. Emisja 11 stycznia 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Alejandro wyznaje Rubí, że pomylił się co do niej. Uważał ją bowiem za płytką materialistkę. Rubí mówi Alejandrowi, jak bardzo się cieszy, że została jego dziewczyną i całuje go. Héctor jest rozczarowany postawą Maribel. Żałuje, że nie mógł wręczyć jej pierścionka zaręczynowego jak planował ze względu na jej złe samopoczucie. Maribel żali się Rubí, że czuje się zepchnięta na drugi plan przez Hectora, który już teraz rozmyśla o powrocie do Nowego Jorku.

Héctor pyta Maribel, czy naprawdę go kocha. Gdy słyszy, że tak, wyjmuje pierścionek zaręczynowy i oświadcza się jej. Uradowany dzieli się wiadomością o zaręczynach z rodzicami chrzestnymi. Genaro uprzedza go, że pewnego dnia może się znudzić życiem z niepełnosprawną kobietą, która być może nigdy nie da mu dziecka. Héctor czuje się dotknięty tymi słowami i radzi ojcu chrzestnemu, by nie obrażał więcej jego narzeczonej.

Alejandro próbuje przekonać Genara, że kłopoty z nogą nie stanowią żadnego ograniczenia dla Maribel. On jednak jest zbyt uparty, by to zrozumieć i nie aprobuje wybranki syna. Arturo prosi Hectora, żeby porozumiał się z rodzicami chrzestnymi w sprawie oficjalnych zaręczyn, Héctor odpowiada, że jego rodzice nie wezmą udziału w ceremonii.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.