„Rubí” – Odcinek 10: Rubí zarzuca sidła na Hectora

W 10. dcinku telenoweli „Rubí”: Alejandro domyśla się, że Rubí coś knuje. Emisja 17 stycznia 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Alejandro mówi Marco, że kocha Rubí i chce się z nią ożenić. Pancha życzy Rubí, żeby wyszła za mąż za Alejandra i dała spokój Maribel. Podkreśla, że najbardziej pomoże Maribel, jeśli będzie trzymać się od niej z daleka. Nadchodzi dzień zaręczyn Héctora i Maribel. Alejandro zauważa grymas na twarz Rubí. Radzi jej, żeby go zdjęła, bo przyniesie pecha narzeczonym.

Alejandro chwali talent Rubí do oszukiwania ludzi. Wytyka jej, że okłamała Maribel, bo nie chciała się przyznać, że stawia pieniądze ponad miłość. Dodaje, że współczuje milionerowi, który straci dla niej głowę. Cristina próbuje ocieplić relacje z siostrą. Rubí przyznaje się, że zazdrości Maribel i chce wieść takie życie jak ona, póki jest młoda.

Rubí spotyka się z Hectorem. Alejandro zaczyna coś podejrzewać. Rubí obiecuje Hectorowi, że zwróci mu pieniądze, które wyłożył na opłacenie pobytu jej matki w szpitalu. Prosi także, by pozwolił jej być blisko niego.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.