„Rubí” – Odcinek 5: Romantyczna kolacja

W 5. odcinku telenoweli „Rubí”: Alejandro zabiera Rubí na kolację. Emisja 10 stycznia 2024 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Rubí zwierza się Cristinie, że poznała Alejandra i straciła dla niego głowę. Maribel odwiedza Rubí w jej domu. Pragnie poznać matkę i siostrę swojej najlepszej przyjaciółki. Héctor tymczasem oświadcza Alejandrowi, że wyzbył się wątpliwości, co do Maribel. Planuje ją po ślubić i zabrać do Nowego Jorku, gdzie zamierza rozwijać swoją karierę.

Rubí spotyka Hectora w centrum handlowym. Oferuje swoją pomoc przy wyborze pierścionka zaręczynowego dla Maribel. Nie kryje, że zazdrości przyjaciółce tak przystojnego i bogatego chłopaka. Alejandro zgadza się pojechać do Valle de Bravo ze względu na Rubí. Ma nadzieję, że spędzą razem niezapomniany weekend. Rubí tym razem chwali go, że jest bliski jej ideału mężczyzny. Héctor zabiera Maribel na narty wodne. Niestety, w trakcie wchodzenia na łódkę dziewczyna wpada do wody. Pancha ostrzega Rubí, by trzymała się z dala od Hectora przez wzgląd na Maribel. Rubí zarzeka się, że interesuje ją wyłącznie Alejandro.

Héctor odstępuje Alejandrowi rezerwację na kolację w restauracji, która została już opłacona. Alejandro korzysta z okazji i zabiera Rubí. W trakcie kolacji proponuje dziewczynie, żeby zostali parą. Pyta ją, czy kochałaby go tak samo mocno, gdyby nie miał pieniędzy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi-cena-marzenTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.