Po zakończeniu emisji portugalskiej telenoweli „Czas zemsty, czas miłości” telewizja iTVN pokaże premierowo sprzedaną do wielu krajów Ameryki Południowej i Europy telenowelę brazylijską pt. „Siedem żyć” (oryg. Sete vidas). Pierwszy odcinek w czwartek 9 sierpnia o godz. 15.40 (CET).

Opis telenoweli: Miguel po nieumyślnym spowodowaniu śmierci swojej matki przeprowadza się do Stanów Zjednoczonych. Z powodu braku pieniędzy decyduje się oddać swoje plemniki do banku nasienia. Kilkadziesiąt lat później główny bohater spotyka się z dziennikarką Lígią. Zrywa jednak związek i wyrusza na wyprawę na Antarktydę. Podczas podróży jego łódź rozbija się o lodowiec. Najbliżsi Miguela pogrążają się w rozpaczy, sądząc, że mężczyzna zginął. Jednak w rzeczywistości przeżył, lecz stracił pamięć. Został uratowany przez mieszkańców argentyńskiej wioski.

W tym samym czasie Julia dowiaduje się, że jest dzieckiem urodzonym w wyniku sztucznego zapłodnienia, a dawcą nasienia jest „numer 251”. Sytuacja skłania Julię do odkrycia swoich korzeni i przeszłości. Po krótkim czasie dziewczyna znajduje przez stronę internetową swojego biologicznego brata – Pedro. Umawiają się na spotkanie.
Po kilku dniach spotykają się przypadkowo podczas protestu. Żadne z nich nie wie, że są rodzeństwem. Pojawia się między nimi miłość…

Materiały iTVN

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab][/tabs]


10 KOMENTARZE

 1. Od 6 sierpnia “Zbuntowany anioł” o godzinie 14.00 i 15.00 w podwójnej dawce w TV Puls!
  Od 6 sierpnia również powtórka “Niewolnicy Victorii” o godzinie 8.00 w TV Puls!
  Czyli pasmo telenowel od 6 sierpnia w TV Puls:
  – 4.45 – “Kontrakt na miłość”
  – 7.05 – “Dziesięć przykazań”
  – 8.00 – Niewolica Victoria”
  – 14.00 – “Zbuntowany anioł”
  – 15.00 – “Zbuntowany anioł”
  Szkoda, że po raz setny TV Puls serwuje nam powtórkę “Zbuntowanego anioła” :( Powtórkę “Niewolicy Victorii” też przerwali a teraz dają serial od początku… Miejmy nadzieję, że po powtórce “ZA” zobaczymy jakąś premierową telenowele…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.