„Siedem żyć” od 9 sierpnia w iTVN | novela.pl

„Siedem żyć” od 9 sierpnia w iTVN

novela.pl 24 lipca 2018 10

Burzliwe losy Miguela i Julii w brazylijskiej telenoweli „Siedem żyć”. Premiera 9 sierpnia w iTVN

„Siedem żyć” od 9 sierpnia w iTVN

Po zakończeniu emisji portugalskiej telenoweli „Czas zemsty, czas miłości” telewizja iTVN pokaże premierowo sprzedaną do wielu krajów Ameryki Południowej i Europy telenowelę brazylijską pt. „Siedem żyć” (oryg. Sete vidas). Pierwszy odcinek w czwartek 9 sierpnia o godz. 15.40 (CET).

Opis telenoweli: Miguel po nieumyślnym spowodowaniu śmierci swojej matki przeprowadza się do Stanów Zjednoczonych. Z powodu braku pieniędzy decyduje się oddać swoje plemniki do banku nasienia. Kilkadziesiąt lat później główny bohater spotyka się z dziennikarką Lígią. Zrywa jednak związek i wyrusza na wyprawę na Antarktydę. Podczas podróży jego łódź rozbija się o lodowiec. Najbliżsi Miguela pogrążają się w rozpaczy, sądząc, że mężczyzna zginął. Jednak w rzeczywistości przeżył, lecz stracił pamięć. Został uratowany przez mieszkańców argentyńskiej wioski.

W tym samym czasie Julia dowiaduje się, że jest dzieckiem urodzonym w wyniku sztucznego zapłodnienia, a dawcą nasienia jest „numer 251”. Sytuacja skłania Julię do odkrycia swoich korzeni i przeszłości. Po krótkim czasie dziewczyna znajduje przez stronę internetową swojego biologicznego brata – Pedro. Umawiają się na spotkanie.
Po kilku dniach spotykają się przypadkowo podczas protestu. Żadne z nich nie wie, że są rodzeństwem. Pojawia się między nimi miłość…

Materiały iTVN

10 komentarzy »

 1. Adix 27 lipca 2018 o 23:07 - Reply

  Od 6 sierpnia “Zbuntowany anioł” o godzinie 14.00 i 15.00 w podwójnej dawce w TV Puls!
  Od 6 sierpnia również powtórka “Niewolnicy Victorii” o godzinie 8.00 w TV Puls!
  Czyli pasmo telenowel od 6 sierpnia w TV Puls:
  – 4.45 – “Kontrakt na miłość”
  – 7.05 – “Dziesięć przykazań”
  – 8.00 – Niewolica Victoria”
  – 14.00 – “Zbuntowany anioł”
  – 15.00 – “Zbuntowany anioł”
  Szkoda, że po raz setny TV Puls serwuje nam powtórkę “Zbuntowanego anioła” :( Powtórkę “Niewolicy Victorii” też przerwali a teraz dają serial od początku… Miejmy nadzieję, że po powtórce “ZA” zobaczymy jakąś premierową telenowele…

Komentarze »


X