„W stronę marzeń” – Odcinek 29: Obietnica wyjazdu

W 29. odcinku telenoweli „W stronę marzeń”: Dino sądzi, że Dayse zna kryjówkę Elizy. Rafael całuje Lu. Emisja 8 stycznia 2019 o godz. 15.50 w iTVN .

Ingrid zostaje zdyskwalifikowana z konkursu. Adele uprzedza Cassandrę, żeby uważała na Elizę. Carolina grozi Pietrowi, ponieważ oddał swój głos na Elizę. Rafael dowiaduje się o włamaniu do jego gabinetu. Jest zdumiony wiadomością, że skradziono zdjęcie Sofii. Arthur zaprasza Carolinę do uczczenia zwycięstwa Elizy. Braço zawiadamia Jacaré, że na komisariacie rozpoznano jego zdjęcie. Lili wyraża nadzieję, że pozna tożsamość autora listu do Sofii. Euzébia jest z tego powodu zaniepokojona.

Eliza chwali się Dayse ze swojego zwycięstwa. Podtrzymuje złożoną wcześniej obietnicę, że zabierze ją do Rio de Jainero. Ona przekazuje nowinę matce. Dino podejrzewa, że Dayse wie, gdzie ukrywa się Eliza. Gilda radzi mężczyźnie, żeby zapomniał o poszukiwaniach dziewczyny. On z początku jest skłonny tak uczynić, jednak po rozmowie z Peçanhą zmienia zdanie. Pragnie zemsty. Lili znajduje liścik pośród rzeczy Sofii. Pyta Fabinha, czy wie, który z jej kolegów mógłby podpisać się literą „J”. Jacaré szuka Sofii w barze, w którym się poznali.

Arthur zaprasza Carolinę na kolację. Później spełnia jej zachciankę i zabiera ją do baru, gdzie przypadkiem spotykają Lu i Rafaela. Próbuje ich stamtąd wyprowadzić. Oni odgadują jego zamiary i przenoszą się do mieszkania Rafaela. W trakcie naprawiania sofy wpadają sobie w ramiona. Eliza wyprasza Jonatasa z domu Arthura, żeby ten nie nakrył ich razem. Arthur zaprasza Carolinę do swojego domu. Kobieta nie kryje niezadowolenia z faktu, że przygarnął pod swój dach Elizę.

Materiały novela.pl

„W stronę marzeń” (Totalmente demais), telenowela, Brazylia 2015-2016; Reżyseria: Luiz Henrique Rios; Występują: Marina Ruy Barbosa, Felipe Simas, Juliana Paes, Fábio Assunção, Vivianne Pasmanter, Humberto Martins i inni; Strona: www.novela.pl/w-strone-marzen.

[tabs tab1=”W stronę marzeń – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.