“My, dobrze urodzeni” w Cinemax

Okrzyknięta jedną z najlepiej oglądanych meksykańskich produkcji filmowych ostatnich lat “My, dobrze urodzeni” (oryg. “Nosotros los nobles”) w ten weekend

Okrzyknięta jedną z najlepiej oglądanych meksykańskich produkcji filmowych ostatnich lat “My, dobrze urodzeni” (oryg. “Nosotros los nobles”) w ten weekend wypełni sale kinowe w Stanach Zjednoczonych. Polscy miłośnicy meksykańskiego kina będą mieli okazję zobaczyć ją na szklanym ekranie dzięki telewizji Cinemax. Premierowa emisja zaplanowana jest na 13 listopada o godz. 20:00.

Bohaterem filmu jest German Noble (Gonzalo Vega), bogaty meksykański przemysłowiec, który po śmierci żony samotnie opiekuje się trójką dzieci. Mężczyzna chce zapewnić im wszystko, czego zapragną. Po latach uświadamia sobie, że wychował troje roszczeniowych leni. German postanawia użyć fortelu, aby zmusić dzieci do działania. Pozoruje bankructwo rodzinnej firmy, co powoduje, że Noble’owie zostają zmuszeni do przeprowadzki z okazałej rezydencji do małego domku. Potomkowie Germana stają przed nie lada problemem – muszą znaleźć pracę, aby móc się utrzymać.

Oprócz wymienionego wcześniej Gonzala Vegi, w filmie pojawiają się: Carlos Gascón, Ianis Guerrero, Karla Souza, Luis Gerardo Méndez, Juan Pablo Gil i Mariana Braun. Reżyserem oraz współscenarzystą jest Meksykanin Gary Alazraki.

[tabs tab1=”Trailer”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. świetna wiadomość

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.