Damián zawiadamia Luisę, że jej podejrzenie męża o zdradę jest słuszne. Obiecuje dostarczyć jej dowody, ale żąda zapłaty. Angélica pyta Milagros, czy jest zakochana w Ivie. Dziewczyna zaprzecza. Victoria chwali się przed Andreą, że umówiła się na rozmowę z ważną projektantką mody. Bernardo odkrywa, że Pablo opuścił swój pokój. Ten zaś, w przebraniu włóczęgi, idzie na cmentarz.

Victoria prosi Rocky’ego, żeby był jej tłumaczem podczas rozmowy. Milagros podaje lokajowi środek nasenny, żeby służba mogła skorzystać z basenu. Damián szantażuje szwagra nagraniem z ukrytej kamery i w ten sposób odzyskuje swoje udziały w firmie. Marta donosi Victorii o wybryku służby. Luisa zwalnia Bernarda za niedopełnienie obowiązków. Milagros przyznaje, że to jej wina, a kiedy także zostaje zwolniona, reszta służby wstawia z nią.

Alfredo odwiedza Federica w firmie, żeby porozmawiać o Luisie. Milagros zakrada się do pokoju Iva. Kiedy słyszy, że ten się zbliża, chowa się pod łóżkiem. Luisa odtwarza taśmę od Damiána z dowodem zdrady Federica. Milagros dowiaduje się o zakładzie Ivo i Bobby’ego.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

[tabs tab1=”Zbuntowany anioł – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.