„Zbuntowany anioł” – Odcinek 9: Zakład o Milagros

W 9. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Milagros odkrywa, że była przedmiotem zakładu Iva. Emisja 12 lutego o godz. 11.00 w TV Puls.

Damián zawiadamia Luisę, że jej podejrzenie męża o zdradę jest słuszne. Obiecuje dostarczyć jej dowody, ale żąda zapłaty. Angélica pyta Milagros, czy jest zakochana w Ivie. Dziewczyna zaprzecza. Victoria chwali się przed Andreą, że umówiła się na rozmowę z ważną projektantką mody. Bernardo odkrywa, że Pablo opuścił swój pokój. Ten zaś, w przebraniu włóczęgi, idzie na cmentarz.

Victoria prosi Rocky’ego, żeby był jej tłumaczem podczas rozmowy. Milagros podaje lokajowi środek nasenny, żeby służba mogła skorzystać z basenu. Damián szantażuje szwagra nagraniem z ukrytej kamery i w ten sposób odzyskuje swoje udziały w firmie. Marta donosi Victorii o wybryku służby. Luisa zwalnia Bernarda za niedopełnienie obowiązków. Milagros przyznaje, że to jej wina, a kiedy także zostaje zwolniona, reszta służby wstawia z nią.

Alfredo odwiedza Federica w firmie, żeby porozmawiać o Luisie. Milagros zakrada się do pokoju Iva. Kiedy słyszy, że ten się zbliża, chowa się pod łóżkiem. Luisa odtwarza taśmę od Damiána z dowodem zdrady Federica. Milagros dowiaduje się o zakładzie Ivo i Bobby’ego.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniolTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.