„Miłość i przeznaczenie” – Odcinek 34: Nieuczciwy wspólnik

W 34. odcinku telenoweli „Miłość i przeznaczenie”: Camilo nie chce robić interesów z Saulem. Carolina okłamuje Álexa. Emisja 11 lutego 2021 na kanale Novelas+

Gerardo obiecuje Carolinie, że przekona Lucíę, aby nie wyjawiała prawdy Ivanowi. Iván zwierza się Anthony’emu ze swoich wątpliwości co do szczerości Lucíi. Mężczyzna obiecuje mu, że wspólnie z Carlotą odnajdą jego syna. Antolín chce zostać wspólnikiem Camila, jednak ten odtrąca jego propozycję, gdyż uważa go za oszusta. Oświadcza, że zmieni zdanie, jeśli dostarczy mu dowód przekrętów Juana Jaime.

Esther wyjawia Davidowi, że Iván jest jego przyrodnim bratem i bękartem, owocem romansu jego ojca z pokojówką. David przyjmuje wiadomość ze spokojem i przy pierwszej okazji mówi Ivanowi, że cieszy się z łączącego ich pokrewieństwa. Iván zapewnia go, że nie zamierza rozgłaszać prawdy, gdyż nie jest dumny z bycia synem Juana Jaime.

Lucía zapewnia ojca, że Iván nie odbierze mu Álexa i nalega, aby przestał kłamać. Carolina ucieka się do szantażu, żeby zmusić Gerarda do milczenia. Saúl wręcza Antolínowi pieniądze, żeby podpalił ziemie wieśniaków i zrzucił winę na McGuire’ów. Carolina wmawia Álexowi, że Iván jest złym człowiekiem i chce ich skrzywdzić.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.