„Zbuntowany anioł” – Odcinek 5: Medalion Matki Boskiej Samotnych

W 5. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Milagros zapewnia Angélicę, że nosi ten sam medalion co jej wnuk. Emisja 5 lutego o godz. 11.00 w TV Puls.

Ivo zostaje uderzony przez włóczęgę. By uniknąć problemów, Milagros i Lina uciekają z dyskoteki. Bernardo obiecuje Damianowi pomoc finansową. Federico jest zły na Luisę, że wypytuje innych o to, czy ma kochankę. Urządza jej scenę, po której ona zagląda do kieliszka. Rocky ukrywa się przed Federikiem w pokoju służących. Nie potrafi się powstrzymać przed spojrzeniem ukradkiem na Linę, gdy ta wychodzi naga po kąpieli.

Milagros angażuje Linę do swojego biznesu. Damián uprzedza Luisę, że Federico jest wyjątkowo miły dla sekretarki, Andrei. Federico przychodzi do Andrei z bukietem róż. Jest zaskoczony, gdy zastaje w mieszkaniu Iva. Milagros wpada w panikę, kiedy włóczęga zakrada się do kuchni i zaczepia ją od tyłu. Pablo udaje zaskoczonego, gdy lokaj wspomina mu o incydencie z włóczęgą. Luisa dowiaduje się, że Ivo spotyka się z Andreą. Angélica postanawia kontynuować poszukiwania wnuka.

Ripetti zostaje aresztowany i oskarżony o łapówkarstwo, co oczyszcza Rocky’ego z podejrzenia o kradzież. Damián prawi Milagros komplementy, gdy przypadkiem widzi ją w szlafroku. Dziewczyna wyrzuca go z pokoju. Nieznany mężczyzna nachodzi Di Carlów, aby szantażować Damiana nagraniem jego rozmowy z Ripettim. Milagros chwali się Angelice, że ma medalion Matki Boskiej Samotnych.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniolTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.