„Miłość i przeznaczenie” – Odcinek 30: Cena za prawdę

W 30. odcinku telenoweli „Miłość i przeznaczenie”: Iván zgadza się zapłacić haracz w zamian za poznanie prawdy. Emisja 5 lutego 2021 na kanale Novelas+

Gerardo okłamuje Ivana. Wmawia mu, że Álex jest nieślubnym synem jego drugiej żony i prosi o zachowanie dyskrecji. Camilo podejrzewa, że jego matka wie z kim romansowała Alicia, ale milczy, ponieważ przysięgła zachować dyskrecję. Carolina sugeruje Lucíi, żeby poślubiła Ivana i zamieszkali razem z Álexem. Carlota nazywa Carolinę egoistką i nie zgadza się na kolejne oszustwo. Gerardo nie chce się przyznać, że odwiedza grób Alicii.

Iván nie ma wątpliwości, że mężczyzną, który porzucił jego matkę był Gerardo. Usiłuje zmusić Arcelię do wyjawienia prawdy. Kobieta wyjawia, że Alicia ukrywała ciążę przed kochankiem. Maripaz próbuje przekonać Lucíę do wyłożenia pieniędzy na ucieszenie szantażystów. Gdy jej plan zwodzi, zwraca się z tą samą prośba do Ivana. Wmawia mu, że jeśli nie zapłaci, skrzywdzi Lucíę. Iván ulega, jednak oczekuje, że w zamian dowie się, gdzie znajduje się jego syn.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.