„Zbuntowany anioł” – Odcinek 25: Przyłapani przez Andreę | novela.pl

„Zbuntowany anioł” – Odcinek 25: Przyłapani przez Andreę

novela.pl 16 sierpnia 2018 0

W 25. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Milagros całuje Iva na oczach Andrei. Emisja 23 sierpnia 2018 o godz. 14.00 w TV Puls

„Zbuntowany anioł” – Odcinek 25: Przyłapani przez Andreę

Ivo przysięga babci, że nic go nie łączy z Milagros. Dziewczyna podsłuchuje ich rozmowę, po czym obiecuje sobie, że zapomni o Ivie. Socorro myśli, że Ramón zaleca się do jej córki. Angélica opowiada siostrze Tłuścioszce o swoim prawdziwym pochodzeniu – była córką pokojówki. Ramón podsuwa Rocky’emu pomysł zadedykowania serenady panience Victorii. Andrea zawiera umowę z Ivem – ona wprowadzi się do rezydencji, zaś on zatrzyma jej mieszkanie. Federico dowiaduje się o tragicznym wypadku na budowie. Ivo zrzuca na niego odpowiedzialność za śmierć pracownika. Damián wykorzystuje okazję, by zarobić pięć tysięcy dolarów. Milagros pociesza Iva, obarczającego się winą za tragedię na budowie. Andrea przyłapuje ich, gdy się całują.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

Komentarze »


X