„Rubí” – Odcinek 6: Kobieta, którą kocham

W 6. odcinku serialu „Rubí”: Rubí zdradza męża z Alejandrem. Emisja w poniedziałek 8 marca 2021 o godz. 13.55 w Czwórce.

Alejandro wypomina Rubí, że wymieniła go na jego przyjaciela, ponieważ jest od niego bogatszy, oraz zdradziła przyjaciółkę. Dziewczyna odpowiada, że nie byli razem, kiedy związała się z Hectorem, zaś Maribel powinna być jej wdzięczna, że uwolniła ją od mężczyzny, który jej nie kochał. Alejandro przyznaje się Sonii, że rozmowa z Rubí zburzyła jego spokój. Dziewczyna proponuje, aby spotkał się z nią ponownie i rozmówił. Wyznaje, że go kocha, ale nie chce dzielić się nim z inną kobietą.

Rubí wyjaśnia Hectorowi, że spotkała Alejandra podczas uroczystości inauguracyjnej i rozmawiali przez chwilę o Maribel. Héctor robi się zazdrosny i zakazuje żonie kolejnych spotkań z Alejandrem. Tymczasem Alejandro odwiedza Rubí, aby zakończyć ich znajomość. Jednakże, ulega jej wdziękom i idą do łóżka.

Chuspa i jego ludzie nachodzą Refugio, żeby wyłudzić od niej pieniądze przysyłane przez Rubí. Kobieta nie stawia oporu, gdyż jest zbyt słaba. Alejandro mówi Sonii, że przespał się z Rubí. Héctor ostrzega żonę, że pożałuje, jeśli go zdradzi, a zawłaszcza jeśli uczyni to z Alejandrem. Sonia zrywa z Alejandrem ze względu na jego miłość do Rubí. Alejandro wyznaje Hectorowi, że kochał się z jego żoną.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.