„Za głosem serca” – Odcinek 9

Montserrat prosi Alejandro na stronę, by wypytać go o Esmeraldę. Mężczyzna myśli, że dziewczyna jest o niego zazdrosna. Kapitan Robledo

Montserrat prosi Alejandro na stronę, by wypytać go o Esmeraldę. Mężczyzna myśli, że dziewczyna jest o niego zazdrosna. Kapitan Robledo mówi Pedro, że José Luis jest podejrzany o morderstwo i przebywa w zamknięciu. Ten obiecuje mu, że dyskretnie zajmie się przetransportowaniem więźnia do stolicy. Adolfo z wielką radością wita się z Dimitrio i Montserrat. Nadia prosi go, żeby opanował swoje emocje, bo rozzłości Pedro.

Montse prosi brata, żeby powiedział Alejandro, że dopytywała się o Esmeraldę, bo myślała, że jest jego dziewczyną. Adolfo i Dimitrio grożą Esmeraldzie, że wsadzą ją do więzienia, jeśli pochwali się Alejandro teatrzykiem, jakie odegrała przed Montserrat. Refugio słyszy jak Dimitrio mówi Adolfo, że jego matka rozmawiała z kapitanem Robledo o aresztowaniu José Luisa. Jest zdeterminowany pomóc kapralowi w ucieczce, lecz jego plan zawodzi. Kapitan Avellaneda rozkazuje mu nadzorować więźnia. José Luis prosi go, by uprzedził Montserrat, żeby przygotowała się do opuszczenia Agua Azul oraz opowiedział jej o tym, co zrobiła jej matka.

Graciela zmusza córkę, by ubrała się elegancko dla Alejandro, który przyjdzie na kolację. Montserrat zyskuje w oczach Alejandro, gdy podsuwa mu pomysł założenia szkółki dla pracowników hacjendy. Po kolacji Lauro i Graciela zostawiają młodych sam na sam. Alejandro wykorzystuje okazję i całuje Montserrat. Ona ulega jego zalotom. Refugio z zadziwieniem obserwuje całą scenę z ukrycia. Adolfo i Dimitrio idą do gospody. Dimitrio chce się przyłączyć do gry w karty na pieniądze. Oświadcza, że jeśli przegra, jego przyszły szwagier Alejandro pokryje dług.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/za-glosem-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.