„Dzikie serce” – Odcinek 82

Gubernator zawiadamia Doris, że samolot pilotowany przez Octavio został zlokalizowany na pobliskiej wyspie i rozpoczęto już akcję ratunkową. Wkrótce przekazuje

Gubernator zawiadamia Doris, że samolot pilotowany przez Octavio został zlokalizowany na pobliskiej wyspie i rozpoczęto już akcję ratunkową. Wkrótce przekazuje jej także złą informację: Octavio opuścił załogę oraz pasażerów i pozostał na wyspie. María Alejandra zamierza zwrócić się do Karima z prośbą o pomóc w poszukiwaniach Octavio. Doris chce osobiście przyłączyć się do grupy ratowników.

Clorinda widzi jak Esther płacze nad ubrankami zmarłego dziecka. Przekonuje ją, żeby posłuchała José Antonio i wrociła na ranczo Narváezów. María zobowiązuje się spełnić każde życzenie Karima, jeśli ten pomoże jej odszukać Octavio. José Antonio nie chce mieć więcej dzieci z Esther. Obawia się, że kolejna ciąża mogłaby zabić nie tylko dziecko, ale i samą matkę.

Miguel dowiaduje się z gazety o akcji ratunkowej zorganizowanej przez Karima na prośbę Maríi Alejandry. Karim mówi Teobaldo, że Octavio musi odnaleźć żywy, żeby mógł odebrać swoją nagrodę. Doris urządza awanturę Maríi z powodu ekspedycji sponsorowanej przez Karima. Eduardo chce przyłączyć do poszukiwań. Mariana uprzedza Doris, że jeśli María odnajdzie Octavio, małżonkowie mogą się pogodzić. Ona nie dopuszcza do siebie takiej myśli i wierzy, że po powrocie Octavio zechce ją poślubić.

Emisja 25 czerwca o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, Elizabeth Álvarez, René Strickler, Rocío Banquells, Ana Patricia Rojo, Manuel Landeta; Strona: www.novela.pl/dzikie-serce
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.