„Królowa serc” – Odcinek 132

Mija pięć miesięcy. Nicolás budzi się i nie wie, ani gdzie jest, ani co się z nim działo. Reina rozmyśla

Mija pięć miesięcy. Nicolás budzi się i nie wie, ani gdzie jest, ani co się z nim działo. Reina rozmyśla o Nicolasie. Smith zwraca Montalvánowi wolność po tym, jak przez długie tygodnie próbowała zmusić go do mówienia. Estefanía zapowiada Reinie, że jeśli Nicolás się odnajdzie, już jej go nie odda. Lázaro wytyka Jackie, że od dłuższego czasu dziwnie się zachowuje. Nie domyśla się jednak, że to z powodu Agathy – Jackie ukrywa przed nim fakt, że Agatha to jego biologiczna córka.

Montalván wyznaje Estefaníi miłości oraz mówi, że ubolewa nad faktem, iż spodziewa się dziecka Nicolasa. Ona wykorzystuje okazję i wbija mu nóż w plecy. Cristian odwiedza Connie, żeby zaoferować jej swoje wsparcie. Kobieta wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią Isidro. Nicolás ucieka i prosi o pomoc pierwszą napotkaną kobietę. Jackie nie potrafi dłużej dusić w sobie prawdy i wyznaje Reinie, że Agatha jest córką Lázaro i Grety. Patricio i Smith sprzeczają się z powodu Montalvana.

Octavio wypytuje Víctora o Nicolasa, ale ten zarzeka się, że nic o nim nie wie. Jackie i Patricio znajdują ciało Montalvana. Zmarły ma zaszyte usta. Nicolás dostaje pracę na zmywaku. Víctor przynosi Reinie papiery rozwodowe. Radzi, by nie czekała dłużej na ukochanego, bo ten jest już martwy.

Emisja 25 czerwca o godz. 13:00 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

“Królowa serc” (Reina de corazones), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Claudio Callao, Nicolás Diblasi; Występują: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Henry Zakka, Paulo Quevedo, Sergio Mur; Strona: www.novela.pl/krolowa-sercTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.