„Za głosem serca” – Odcinek 196: Alejandro oddaje życie za José Luisa

W 196. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Alejandro przyjmuje na siebie kulę przeznaczoną dla José Luisa. Emisja 28 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Montserrat nie może uwierzyć w to, że jej matka sfingowała chorobę i pozwoliła Pedrowi zabrać Laurita i Rominę, a na dodatek strzeliła do Víctora, żeby ten jej nie wydał. Dimitrio zrzuca Gracielę z wózka inwalidzkiego, żeby ją sprowokować. Montserrat obwinia matkę o to, że wpuściła Pedra do domu i oddała mu troje bezbronnych dzieci. Rosario jest wstrząśnięta wiadomością, że Graciela była wspólniczką Pedra.

Dimitrio zarzuca matce, że sprzedała własne wnuki. Graciela broni się. Tłumaczy, że Pedro obiecał jej darować życie Montserrat w zamian za wydanie Victorii. Zmuszona przez Dimitria wstaje o własnych siłach. Następnie wmawia synowi, że domyśla się, gdzie ukrył się Pedro i proponuje, żeby tam pojechali. Gdy wysiadają z samochodu, wskazuje mu drogę, zaś sama rzuca się w przepaść. Montserrat dowiaduje się o samobójczej śmierci matki. Alejandro i José Luis przesłuchują człowieka o nazwisku Suárez, który rzekomo pracował dla Pedra. Ten wyjawia im miejsce jego ukrycia. Kiedy docierają tam, okazuje się, że wpadli w pułapkę.

Pedro zabija Suáreza, po czym rozkazuje Alejandrowi i José Luisowi jechać razem z nim. Alejandro wyjaśnia Pedrowi, że to nie on, lecz Benjamín Almonte go wykastrował. Pedro próbuje się pozbyć José Luisa i strzela do niego. Alejandro zasłania go własnym ciałem. Przekonany o śmierci swojego odwiecznego wroga, Pedro postanawia dokuczyć José Luisowi. Informuje go, że zamknął dwoje z porwanych dzieci, Rominę i Laurita, w osobnych klatkach i podłożył pod każdą bombę, a do niego należy decyzja, które z nich uratuje.

Emisja 28 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.plComment

  1. Jose Luis mój ulubieniec. Jest najlepszym aktorem. ??? szkoda ze koniec

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.