„Odmienić los” – Odcinek 15: Marcelo jest oczarowany urodą Loli

W 15. odcinku telenoweli „Odmienić los”: Pablo nie potrafi oderwać wzroku od Loli. Emisja 28 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls.

Komisarz Romero wyjaśnia mieszkańcom z miasteczka, że dziewczyna z cmentarza okazała się córką chrzestną Lorenzy i ta zabrała ją do swojego domu. Ludzie czują niedosyt informacji i chcą wiedzieć więcej. Priscila oznajmia Silvanie, że nie będzie mieszkać pod jednym dachem z Lolą. Matka przypomina jej, że nie mają dokąd wyjechać. Lola opowiada Lorenzie i Marcelowi o tym, jak wyglądało jej życie w domu ciotki Marty oraz dlaczego była przekonana, że ją zabiła.

René i Ricardo podglądają, jak Lorenza i Juana kąpią Lolę. Regina dowiaduje się o tym i karci synów. Lorenza chce ubrać Lolę w rzeczy Silvany i Priscily. Kobiety początkowo nie zgadzają się oddać swoich ubrań, ale groźba odcięcia wsparcia finansowego przez Lorenzę skłania je do zmiany zdania. Marcelo jest oczarowany wyglądem Loli, gdy ta, wykąpana i schludnie odziana, staje w progu jadalni. Lorenza zaprasza ją do środka i wskazuje miejsce przy rodzinnym stole.

Emisja 28 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Odmienić los” (Bella calamidades), telenowela, Kolumbia 2010; Reżyseria: Mauricio Cruz, Rodolfo Hoyos, Agustín Restrepo, Santiago Vargas; Występują: Danna García, Segundo Cernadas, Adriana Campos, María Elena Döehring, Katie Barberi, Gustavo Angarita, Diana Quijano, Tiberio Cruz, Pablo Azar; Strona: odmieniclos.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.