„Za głosem serca” – Odcinek 197: José Luis ratuje Laurita za cenę własnego życia

W 197. i ostatnim odcinku telenoweli „Za głosem serca”: José Luis ginie wskutek eksplozji bomby. Emisja 28 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Pedro wyjaśnia José Luisowi, że ma tylko sześćdziesiąt sekund na dezaktywowanie jednej z bomb i uratowanie uwięzionego w klatce dziecka. Víctor uspokaja zdesperowaną porwaniem dzieci Montserratę. José Luis próbuje w pośpiechu dezaktywować obie bomby. Gdy z jedną zawodzi, odrywa ją od klatki i wyrzuca jak najdalej od siebie. Bomba wybucha, a jemu nie udaje się uciec na tyle daleko, by uniknąć skutków eksplozji.

Dimitrio i jego ludzie przyjeżdżają z odsieczą i dokonują zatrzymania Pedra. On cieszy się, bo jego zemsta się dopełniła. Dimitrio uwalnia Rominę i Laurita. Jeden z marynarzy donosi mu o znalezieniu zwłok dwóch mężczyzn. Esmeralda przysięga nad grobem Refugia, że wychowa ich syna na dobrego człowieka. Nadie wyznaje Dimitriowi, że nie żywi do niego urazy za zabicie Alfonsa. Regino prosi Esmeraldę, żeby spotkała się z jego synem. Erick jest zdecydowany zabiegać o względy Esmeraldy, choć ona proponuje mu tylko przyjaźń.

Graciela zostaje sama, opuszczona przez rodzinę, i wiedzie życie żebraczki. Pedro zostaje skazany na pozbawienie wolności. Więźniowie umilają mu czas, bijąc go i upokarzając. Josefina wyznaje Dimitriowi, że jest miłością jej życia. On także przyznaje się, że ją kocha i namiętnie całuje. Montserrat przychodzi na pogrzeb José Luisa. Jej pierwsza wielka miłość jest w niebie, razem z przyjacielem Refugiem i żoną Angélicą. Po pożegnaniu José Luisa, Montserrat bierze za rękę rannego Alejandra i razem z nim, Rosario oraz dziećmi wychodzi z kościoła. Koniec.

Emisja 28 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Zobacz także: „Za głosem serca” – Odcinek 197: Alternatywny finał

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.pl

[tabs tab1=”Odcinek 197 – Finał”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”27852″][/tab]
[/tabs]Comments

 1. Piękny serial i dobre zakończenie w końcu będzie z Alehandrem i będą szczęśliwi .

 2. popłakalam sie, duzo drastycznych momentów, gęsia skóra na koniec i niestety nieszczesliwy koniec :(

 3. ale smutny koniec, tylko tyle dobrze że nie pokazali tego alternatywnego końca bo on dopiero by był przygnębiający.:(

 4. Wreszcie się skończyło to barachło, Oblicza miłości 100 razy lepsze.

  1. To prawda “Oblicza miłości” to nie taki sment jak “Za głosem serca”, Oglądać 197 odcinków po to aby zobaczyć jakieś zapychacze typu jak Monse wlecze się z dziećmi po całym miasteczku i beczy w kościele, bo jej kochanek umarł, co za głupia telenowela. Najgłupsze zakończenie jakie widziałam.

 5. Aż się płakać chce ze to juz koniec. Szkoda że jutro już koniec. ??uwielbiam tą tele. ?

 6. Dobrze że pedro skończył w więzieniu bo na to zasłuzył, a Montse i Alejandro będą razem, za głosem serca najlepsza,czekam na nową telkę z nimi z niecierpliwością:)

 7. Najlepsza telenowela. Było co oglądać! !!

 8. Zgadzam się z tobą nietypowy i smutny finał , ja też czekam z niecierpliwością na nowy serial z Angie,Sebastianem i Davidem:-)Będę tęskniła za Za głosem serca.

 9. Dość nietypowe zakończenie jak na telenowelę, jednak cieszę się, że zawitała do Polski, mimo iż straciłam nadzieję na jej emisję. Piękny serial, liczę, że nie zawiodę się na Frente al mismo rostro, że utrzyma ten sam poziom.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.