„Za głosem serca” – Odcinek 193: Dimitrio zabija Adolfa

W 193. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Dimitrio zabija swojego byłego przyjaciela, Adolfa. Emisja 26 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Adolfo prosi Josefinę, żeby wzięli szybki ślub i uciekli razem. Ona nie zgadza się wziąć udział w jego szaleństwie i namawia go, żeby oddał się w ręce sprawiedliwości. Ponieważ on kategorycznie odmawia, postanawia sama wydać go policji. Następnie uprzedza Montserratę, że Pedro zastawił pułapkę na Adolfa i Dimitria i jeśli ich nie powstrzyma, pozabijają się. Dimitrio próbuje zatrzymać Adolfa przed ucieczką. Mężczyźni wdają się w bójkę. Dimitrio sięga po broń i strzela z niej do Adolfa.

Kevin chce wyjechać z miasta. Macario prosi go, żeby został i przeprasza, że niesłusznie posądził go o kradzież. Dimitrio tłumaczy się przed Rosario, dlaczego zabił Adolfa, choć wcale nie czuje się z tym dobrze. José Luis uspokaja Esmeraldę, że Skorpion już nikomu więcej nie zagrozi i wyjawia jej jego prawdziwą tożsamość.

Emisja 26 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.