„Za głosem serca” – Odcinek 192: Adolfo zostaje zdemaskowany

W 192. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Prawdziwa tożsamość Skorpiona wychodzi na jaw. Emisja 26 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Erick dowiaduje się o śmierci swojej matki i wraca do rodzinnego domu, gdzie czeka na niego ojciec, Regino. Mężczyzna zarzuca synowi, że przez rozłąkę z matką, wpędził ją do grobu. Esmeralda próbuje załagodzić pełne wyrzutów relacje Ericka z Reginem. Graciela prosi Josefinę, żeby nie wychodziła za mąż za Adolfa, bo jest przekonana, że jej miejsce jest u boku Dimitria.

Pedro dzwoni do Montserraty, by przypomnieć jej, że ma wobec niego niespłacony dług. Rozkazuje jej powiedzieć Nadii, że jej brat jest zabójcą, ukrywającym się pod pseudonimem Skorpiona, i jego prawą ręką w nielegalnym handlu narkotykami. Nadia nie chce uwierzyć w to, co przekazuje jej Montserrat. Víctor wspomina, że Adolfo przyznał mu się do bycia Skorpionem. Ojciec Anselmo nie zgadza się udzielić Adolfowi ślubu.

Macario obwinia Kevina o kradzież oszczędności, które planował przeznaczyć na wakacyjny wyjazd z Domingą i przegania chłopaka. Adolfo przyznaje się Nadii, że jest Skorpionem. Później wyjawia także prawdę swojej ukochanej Josefinie.

Emisja 26 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.