„Wieczna miłość” – Odcinek 3: Niewygodna teściowa

W 3. odcinku telenoweli „Wieczna miłość”: Rogelio próbuje pozbyć się teściowej. Emisja w czwartek 1 kwietnia o godz. 14.00 w Novela tv.

Rogelio zmusza Paolę do spełnienia powinności małżeńskich. Następnego dnia kobieta zwierza się z tego przyjaciółce. Nie chce jednak przyznać przed samą sobą, że padła ofiarą przemocy.

Patricio wyjawia Cristinie, że opowiedział Rogeliowi o ich życiu intymnym. Kobieta jest zła na męża. Obawia się, że Rogelio zechce wykorzystać ich problemy i ją wyśmiać. Patricio schodzi do baru, aby ochłonąć. Spotyka tam Amparo i idą razem do łóżka. Następnego dnia dręczą go wyrzuty sumienia. Chce przyznać się żonie do zdrady, ale Rogelio odradza mu ten pomysł.

Daniel zakłada fałszywy profil w Internecie, aby flirtować z Berenice. Nie ma odwagi przyznać się, że jest w niej zakochany. Tania podejrzewa, że internetowy przyjaciel Berenice jest oszustem. Alejandro, Eduardo i Salvador wprowadzają się do nowego, luksusowego mieszkania w stolicy. Rogelio ma dość mieszkania z teściową pod jednym dachem. Wręcza żonie wizytówkę domu opieki i prosi, aby umieściła w nim matkę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/wieczna-miloscTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.