„Z miłości do dziecka” – Odcinek 47: W szponach szantażu

W 47. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Gabriela domyśla się, że Pedro jest szantażowany. Elena grozi mężowi. Emisja w czwartek 8 kwietnia 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Elena wyjawia siostrom, że Pedro z nią zerwał. Irene i Gabriela uważają, że Ernesto miał w tym swój udział. Nelson zabiera Silvię do swojego warsztatu. Szybko jednak orientuje się, że popełnił błąd. Pedro wyznaje Ginie, że chce być bliżej niej i dziecka. Gabriela prosi Samuela, aby pomógł jej w odkryciu przyczyny zerwania Pedra i Eleny, ale on nie chce się wtrącać w sprawy brata.

Agustín jest zazdrosny o Pedra, gdy ten mówi mu, że planuje poświęcić więcej uwagi Ginie. Gabriela sądzi, że Ernesto zgodził się na rozwód z Eleną, bo wiedział, co zrobi Pedro. Podejrzewa, że szwagier posunął się do szantażu. Samuel mówi bratu, że złamał serce Elenie. Pedro tłumaczy, że nie nie mógł postąpić inaczej. Gdyby został z Eleną, Ernesto pozwałby ją i odebrałby jej syna.

Horacio przychodzi do restauracji, w której Andrea umówiła się na kolację z Rafaelem, aby udowodnić jej, że nowo poznany mężczyzna próbuje ją naciągnąć. Irene usiłuje zmusić męża do wyjawienia, jak przekonał Pedra do wycofania się. On odpowiada szantażem na jej szantaż. Domingo wciąż zaniedbuje swoje zdrowie, mimo ostrzeżeń lekarza. Mónica złości się na Horacia za to, że pomaga żonie. Oznajmia, że nie będą razem, dopóki się nie rozwiedzie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.