„Z miłości do dziecka” – Odcinek 48: Zgoda na rozwód

W 48. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Andrea pojmuje, że jej małżeństwo z Horaciem się rozpadło. Emisja w piątek 9 kwietnia 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Nico myśli, że Pedro już go nie kocha. Domingo wspomina Ginie, że Pedro zerwał z Eleną. Samuel dowiaduje się, że Rosa została zmuszona do poślubienia Modesta i to jej mąż próbował go potrącić oraz nasłał swoich ludzi, aby go pobili. Obiecuje, że pomoże jej zebrać dowody przeciwko mężowi. Elena mówi Irene, że nie zrezygnowała z zamiaru rozwiedzenia się z mężem. Gabriela uprzedza Samuela, że może ściągnąć na siebie kłopoty, jeśli będzie pomagał Rosie.

Andrea podaje mężowi środek usypiający, a następnie usiłuje wmówić Monice, że spędziła z nim noc. Inés obiecuje komendantowi Roblesowi, że pomoże mu w odnalezieniu Miguela Hernandeza. Andrea odsłuchuje wiadomość, jaką Horacio zostawił Monice. W końcu pojmuje, że dla jej małżeństwa nie ma już ratunku. Jest gotowa dać rozwód mężowi i wyjaśnić jego kochance, że minionej nocy do niczego między nimi nie doszło.

Pedro proponuje Ginie ślub. Ester domyśla się, że musiało zdarzyć coś poważnego, skoro Pedro zrezygnował z Eleny. Matka Refugio wyrzuca Inés z zakonu. Nelson poznaje Paulinę. Dziewczyna cierpi na narkolepsję.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.