„Wieczna miłość” – Odcinek 2: Propozycja

W 2. odcinku telenoweli „Wieczna miłość”: Paola przyjmuje ofertę pracy od Cristiny. Emisja w środę 31 marca o godz. 14.00 w Novela tv.

Tania wyznaje Berenice, że mogłaby umawiać się z bogatym starszym mężczyzną, który spełniałby jej zachcianki. Dziewczyna próbuje przekonać Eduarda, żeby załatwił pracę jej ojcu. Sonia wyznaje Beatriz, że dwadzieścia lat temu urodziła syna, ale musiał oddać go do adopcji. Żadna z nich nie wie, że jest nim Julio. Tania próbuje odegrać się na babci i proponuje umieszczenie jej w domu starców. Paola sprzeciwia się temu pomysłowi, chociaż nie dogaduje się z matką podobnie jak reszta rodzina. Patricio próbuje uświadomić Rogelia, że postępuje niewłaściwie, zdradzając żonę z jej siostrą. Cristina namawia Paolę do rozwodu. Ponieważ napotyka opór, proponuje aby na początek zgodziła się pracować w jej agencji nieruchomości. W ten sposób wyrwie się z domu i stanie się niezależna. Paola zgadza się. Rogelio dowiaduje się o planach żony i wyśmiewa ją.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/wieczna-miloscTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.