„Wieczna miłość” od 30 marca w Novela TV

Meksykańska telenowela „Wieczna miłość” z Edith González, Humbertem Zuritą i Ramirem Fumazonim od wtorku 30 marca na kanale Novela tv.

We wtorek 30 marca kanał Novela tv rozpocznie emisję telenoweli „Wieczna miłość” (oryg. Vivir a destiempo). W rolach głównych Edith González („Serce z kamienia”), Humberto Zurita („Królowa południa”) i Ramiro Fumazoni („Trzy razy Ana”).

Paula Duarte jest od 22 lat żoną Rogelia Bermudeza. W ich małżeństwie nigdy się nie układało. Rogelio jest typowym macho, egoistycznym i aroganckim. Nie liczy się ze zdaniem żony i na każdym kroku podkreśla swoją dominację. Poznali się na uniwersytecie, gdy Paula znalazła się w trudnej sytuacji. Właśnie straciła ojca i rozstała się z chłopakiem, który wyjechał na stypendium za granicę. Postanowiła dać sobie szansę z Rogeliem, w nadziei, że uda jej się zapomnieć o niespełnionej miłości. Po kilku latach pobytu za granicą jej ukochany Alejandro wrócił do Meksyku. Jego małżeństwo z Amparo okazało się fiaskiem, dlatego postanowił odnaleźć Paulę. Jednak ona również zdążyła wziąć ślub i założyła rodzinę. Zrezygnowany opuścił stolicę i wyjechał do Guadalajary, aby poprowadzić rodzinny interes.

Życie Pauli jest szare i pozbawione nadziei. Kobieta zajmuje się prowadzeniem domu, usługiwaniem mężowi i opieką nad dwójką dzieci: niestabilnym emocjonalnie Danielem i dość ekstrawagancką Tanią. Do tego musi znosić trudne zachowanie matki, która wykorzystuje swoją chorobę, aby manipulować całą rodziną.

Po wielu latach Alejandro, już jako rozwodnik, postanawia wrócić do stolicy razem z synem, Eduardem. Młodzieniec rozpoczyna naukę na tym samym uniwersytecie co Tania i dzięki nim dochodzi do ponownego spotkania Pauli i Alejandra.

Premiera we wtorek 30 marca o godz. 14.10. Emisja codziennie o godz. 14.00 i 22.00.

Więcej informacji na stronie www.novela.pl/wieczna-miloscComment

  1. Od 6 sierpnia również na Polonia1 o 21:00

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.