„Z miłości do dziecka” – Odcinek 46: Rozstanie

W 46. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Pedro rezygnuje z Eleny ze względu na Nicolasa. Emisja w środę 7 kwietnia 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Pedro ulega szantażowi Ernesta. Elena dziwi się, że zostawia ją samą. Wkrótce potem Ernesto i Nicolás wracają do domu. Alma słyszy, jak Rafael obiecuje komuś pieniądze. Domyśla się, że mężczyzna chce je wyłudzić od Andrei. Ponieważ przełożona nie chce jej słuchać, postanawia powiedzieć o wszystkim Horaciowi. Nelson umawia się z kolejną kobietą, tym razem trafia na maniaczkę czystości.

Pedro spóźnia się do pracy. Wyjaśnia bratu, że Ernesto go szantażuje i próbuje zmusić do małżeństwa z Giną. Gina dowiaduje się od Rosy o powrocie Pedra. Postanawia złożyć mu niezapowiedzianą wizytę, ale tylko niepotrzebnie go denerwuje. Gdy zbiera się do domu, zatrzymuje ją Agustín. Mężczyzna zarzuca jej, że oszukuje wszystkich i tak naprawdę spodziewa się jego dziecka. Dodaje, że miło wspomina krótkie chwile z nią spędzone.

Rosa wyjawia Ginie, że Modesto zajmuje się przemytem narkotyków. Ernesto po raz kolejny zwodzi Elenę. Tym razem wmawia żonie, że da jej rozwód. Szczęśliwa kobieta biegnie podzielić się wiadomością z Pedrem. On oznajmia jej, że nigdy nie będą razem, ponieważ bardzo się od siebie różnią, a Nicolás nie wybaczy mu zniszczenie rodziny. Elena policzkuje Pedra i odchodzi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.