Prudencia wyjawia mężowi, że Isauro rości sobie prawo do dziecka Mariny. Co więcej, przez cały czas szpiegował ich córkę i nie spodobało mu się, gdy związała się z Ricardem. Marina nie zgadza się na wykonanie badań DNA. Pozostaje głucha na ostrzeżenia Alberta, albowiem wierzy, że Ricardo zdoła ustrzec ją przed Isaurem. Ignoruje także prośby matki. Isauro oczekuje od Lucrecii spłaty długu. Domaga się, żeby zdobyła fałszywe wyniki badania na ojcostwo, aby mógł wykorzystać je przeciwko Marinie i odebrać jej syna. Daje jej do zrozumienia, że jeśli mu pomoże, Marina przestanie być dla niej problemem.

Vanessa wyznaje Albertowi, że poczucie winy za śmierć Edsona popchnęło ją do wyznania Hildzie prawdy, że poślubiła jej syna, aby uniknąć życia w biedzie oraz że skłamała z obawy przed więzieniem. Alberto pomaga jej zrozumieć, że Edson również nie jest bez winy. Hilda ostrzega Susanę, że jeśli ona lub jej córka ośmielą się zażądać od niej choć najmniejszą część majątku, Vanessa trafi za kratki. Vanessa wyjawia Luisowi, że historyjka z kradzieżą mieszkania została zmyślona. Dodaje, że gdyby nie naciski matki, nie wyszłaby za mąż za Edsona.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

4 KOMENTARZE

  1. Novelo.pl jaka jest oglądalność “Pauliny” skoro przenoszą ją do Szóstki?
    Szkoda, coś czuję, że to koniec telenowel w polskiej TV.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.