„Światło twoich oczu” - Odcinek 94: Wyrzuty sumienia | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 94: Wyrzuty sumienia

novela.pl 15 stycznia 2019 4

W 94. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Vanessa wyznaje grzechy swoje i matki. Emisja 22 stycznia 2019 o godz. 17.00 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 94: Wyrzuty sumienia

Prudencia wyjawia mężowi, że Isauro rości sobie prawo do dziecka Mariny. Co więcej, przez cały czas szpiegował ich córkę i nie spodobało mu się, gdy związała się z Ricardem. Marina nie zgadza się na wykonanie badań DNA. Pozostaje głucha na ostrzeżenia Alberta, albowiem wierzy, że Ricardo zdoła ustrzec ją przed Isaurem. Ignoruje także prośby matki. Isauro oczekuje od Lucrecii spłaty długu. Domaga się, żeby zdobyła fałszywe wyniki badania na ojcostwo, aby mógł wykorzystać je przeciwko Marinie i odebrać jej syna. Daje jej do zrozumienia, że jeśli mu pomoże, Marina przestanie być dla niej problemem.

Vanessa wyznaje Albertowi, że poczucie winy za śmierć Edsona popchnęło ją do wyznania Hildzie prawdy, że poślubiła jej syna, aby uniknąć życia w biedzie oraz że skłamała z obawy przed więzieniem. Alberto pomaga jej zrozumieć, że Edson również nie jest bez winy. Hilda ostrzega Susanę, że jeśli ona lub jej córka ośmielą się zażądać od niej choć najmniejszą część majątku, Vanessa trafi za kratki. Vanessa wyjawia Luisowi, że historyjka z kradzieżą mieszkania została zmyślona. Dodaje, że gdyby nie naciski matki, nie wyszłaby za mąż za Edsona.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

4 komentarze »

 1. Adix 3 lutego 2019 o 02:41 - Reply

  Novelo.pl jaka jest oglądalność “Pauliny” skoro przenoszą ją do Szóstki?
  Szkoda, coś czuję, że to koniec telenowel w polskiej TV.

 2. Klaudiaa 31 stycznia 2019 o 15:43 - Reply

  Nowej telenoweli niestety nie będzie..
  Od 18 lutego Paulina będzie emitowana dwa razy dziennie o 16:00 i 17:00

  • novela.pl 2 lutego 2019 o 22:05 - Reply

   Od 18 lutego Paulina przeskakuje do Szóstki na godz. 17.15.

 3. przemo2q 31 stycznia 2019 o 12:03 - Reply

  Serial na szczęście się już kończy.Wiadomo co TV4 puści po nim ?

Komentarze »


X