„Światło twoich oczu” – Odcinek 86: Wyznanie miłości

W 86. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Alberto oświadcza Marinie, że zawalczyłby o jej miłość. Emisja 10 stycznia 2019 o godz. 17.00 w Czwórce.

Lucrecia wyrzuca do kosza lekarstwo rzekomo skradzione przez Marinę ze szpitalnej apteczki. Lucrecia uspokaja Isaura, że jego stan pozwala na przeprowadzenie operacji. Mężczyzna wyjawia kobiecie swoją prawdziwą tożsamość i oświadcza, że nie podda się operacji w szpitalu jej ojca. Wyjaśnia, że pracuje w nim także Marina i nie chce by przypadkiem go zobaczyła. Ona proponuje, żeby zarejestruje go pod fałszywym nazwiskiem.

Hilda oferuje Vanessie pracę w rodzinnej firmie. Pragnie w ten sposób oswoić ją z należną jej po mężu połową majątku i przywilejami. Luis wyjaśnia Susanie, że jej córka zyskałaby najwięcej, gdyby Edson nie pozostawił po sobie testamentu. Jako jego żona miałaby wtedy prawo do połowy majątku. Uspokaja ją, że nawet gdyby Hilda domagała się całości, minęłyby lata zanim otrzymałyby ją sądownie. Przypomina, że teściowa darzy sympatią Vanessę i dlatego zaoferowała jej gościnę w swoim domu.

Luis zamierza odkupić przebaczenie Toribia. W tym celu przejmuje na własność czynszówkę, w której mieszka starzec, aby oddać mu ją w posiadanie i zadośćuczynić za wyrządzoną krzywdę. Lucrecia próbuje oczernić Marinę przed ojcem i Albertem. Robi się jeszcze bardziej zazdrosna, gdy Alberto staje w obronie byłej żony. Alberto zarzuca Marinie, że odbiera mu prawo do poznania prawdy, która odmieniłaby ich życie. Oświadcza, że zawalczyłby ponownie o jej przebaczenie i miłość.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.