Ricardo wyjawia Marinie, że kilka dni wcześniej dowiedział się od Lucrecii, że Alberto jest jej narzeczonym. Marina oświadcza, że wcale nie przeszkadza jej, że Alberto układa swoje życie z inną kobietą, gdyż ma do tego prawo. Margarito wyznaje Baldomerowi, że od dawna kocha Damianę, lecz zrozumiał to dopiero gdy ją stracił. Ten proponuje mu, żeby wyznał jej swoje uczucia. Nie potrafi bowiem udawać, że nie widzi jak Damiana wciąż o nim rozmyśla. Obiecuje, że nie będzie stał na przeszkodzie ich szczęściu.

Alberto przyznaje się Marinie, że Lucrecia nie wie o jego dziecku. Marina zarzuca mu, że zataił prawdę, ponieważ nadal wypiera się syna. Odrzuca jego propozycję przyjaźni i zapowiada, że nie zmieni zdania. Lucrecia opowiada ojcu o Marinie w wygodny dla siebie sposób. Przedstawia ją jako byłą kobietę Alberta, która najęła się do pracy w szpitalu, żeby być blisko niego.

Lucrecia słyszy jak Erick radzi Albertowi, żeby panował nad sobą i nie ukrył przed narzeczoną, że wciąż kocha Marinę. Luis zjawia się w mieszkaniu, które uznaje za miejsce schadzek jego żony i Paulina. Zdumiewa się, gdy odkrywa, że mieszka w nim Marina. Damiana nie dopuszcza go do wnuka. Po powrocie do domu mężczyzna prosi żonę, żeby przywiozła mu syna Mariny.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.