„Maria z przedmieścia” – Odcinek 72: Uniewinniona

W 72. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Aldo składa fałszywe zeznania. Soraya zostaje uniewinniona. Emisja 14 grudnia 2018 o godz. 16.00 w Czwórce.

W trakcie rozprawy doktor Del Junco przyznaje, że Esperanza mogła doznać obrażeń głowy na skutek upadku ze schodów. Aurelia zostaje wezwana na świadka. Zeznaje, że nigdy nie widziała Sorai znęcającej się nad pasierbicą czy jej guwernantką. Kobieta jest tak bardzo zdenerwowana, że wygląda jakby została zastraszona. Także inny świadek zeznaje na korzyść oskarżonej – nazywa ją damą o nienagannych manierach i udziela fałszywych odpowiedzi na pozostałe pytania. Zostaje przez to wygwizdany przez przyjaciół Maríi.

Alicia powstrzymuje się przed wyjawieniem prawdy ze względu na złożoną obietnicę. Jej zeznania nie są na tyle skuteczne, na ile mogłyby być. Aldo także zeznaje przed sądem nieprawdę. Tita jest rozczarowana jego tchórzostwem. Żałuje, że zakochała się w nim. Pragnie czym prędzej usunąć go z myśli i z serca. Ze względu na stan zdrowia Esperanza nie może złożyć zeznań.

Wyrokiem sądu Soraya zostaje oczyszczona z zarzutów. Co więcej, pozostaje nadal prawną opiekunką Alicii. Dziewczyna obawia się, że macocha zgotuje jej piekło, gdy wróci pod jej dach. Fernando obiecuje, że złożą apelację. Nando proponuje Alicii, żeby się pobrali, jednak do tego potrzebowaliby zgody Sorai. Soraya rozkoszuje się zwycięstwem. Dzwoni do Maríi, żeby jej dokuczyć. Luis Fernando przedstawia żonie Gonzala, swojego kolegę ze studiów, a obecnie adwokata. Mężczyzna ulega wdziękom Maríi.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.