Paulino narzeka na Alberta w obecności Mariny. Uważa, że zagraniczne wyjazdy zmieniły go nie do poznania i nie jest już tamtym przyjacielem, z którym dokazywał w dzieciństwie, ale pyszałkiem. Marina nie zgadza się z jego zdaniem. Damiana zakazuje Marinie opuszczać dom bez pozwolenia, a zwłaszcza przebywać na hacjendzie La Añoranza. Yolanda próbuje powiedzieć coś Marinie na temat Alberta. Dziewczyna domyśla się, że chce jej udzielić przestrogi, aby nie spoufalała się z synem hacjendera, dlatego pierwsza oznajmia, że chociaż dobrze bawiła się w jego towarzystwie, nigdy nie będzie dla niej nikim więcej niż przyjacielem.

Susana gani Vanessę za jej niestosowne zachowanie. Przypomina jej, że jako narzeczona Alberta powinna przestać kaprysić i uważać na słowa, aby nie urazić Luisa czy Prudensi. Vanessa sugeruje Albertowi, że już najwyższy czas, aby zajęli się przygotowaniami do ślubu. Namawia go na powrót do stolicy. On jednak woli pozostać jeszcze na hacjendzie. Marina podejrzewa, że Alberto złamał dane jej słowo i wrócił do polowania. Chłopak wyjaśnia, że to nie on, lecz jego ojciec. Wspominają przyjęcie. Alberto oświadcza, że gdyby im nie przerwano, przetańczyliby całą noc. Oboje zbliżają się do siebie i całują.

Isauro jest zazdrosny o przyjaźń Mariany z Albertem. Kiedy dowiaduje się, że chłopak zaprosił ją na przyjęcie, nakazuje jej przestać się z nim widywać oraz wmawia, że jego dobroć jest podyktowana litością.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.