„Światło twoich oczu” – Odcinek 53: Podejrzliwość Luisa

W 53. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Luis posądza Prudencię o romans. Emisja 19 listopada 2018 o godz. 17.00 w Czwórce.

Marina odrzuca pomoc oferowaną przez Alberta. Proponuje, aby każde z nich podążało własną ścieżką. Paulino namawia Alberta, żeby zapomniał o przeszłości i zajął się Mariną oraz synem. Nicanor wspomina Paulinowi o zamieszczonym w prasie artykule zapowiadającym ślub Vanessy i Alberta. Prudencia przeprasza Marinę za poinformowanie Alberta o narodzinach jej syna. Wyjaśnia, że miała cichą nadzieję, że przyjście dziecka na świat skruszy serce Alberta.

Marina dowiaduje się, że Alberto poprosił lekarza o pobranie próbki krwi jej dziecka w celu wykonania badania DNA. Nie wyraża na to zgody. Isauro przymierza się do porwania syna Mariny ze szpitala, ale pielęgniarka udaremnia tę próbę. Luis zwraca się z pretensjami do żony o jej całodzienne wyjścia. Ostrzega kobietę, że jeśli odkryje jej zdradę, wyrzuci ją na bruk. Prudencia śmieje mu się w twarz i odpowiada, że ma czyste sumienie, a do tego jest zabezpieczona finansowo. Mąż oznajmia jej, że od dawna zarządza pieniędzmi jej rodziców i zamierza ich zwracać. Susana podsyca podejrzenia Luisa. Wmawia mu, że żona od dawna go nie kocha i szuka miłości poza domem. Marina jest zaskoczona gdy słyszy od Soledad że jej syn jest blondynem.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]



Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.