Verónica cieszy się, gdy Tita mówi jej przez telefon, że nie gardzi nią i rozumie dlaczego musiała oddać ją do adopcji. Caridad zmawia się z Veracruz. Wspólnymi siłami zamierzają ukryć Nanda i Agripinę przed Maríą. Luis Fernando wnosi pozew o rozwód. Tita mówi Maríi, że pragnie spotkać się ze swoimi biologicznymi rodzicami, jednak to ona i Luis Fernando będą dla niej najważniejsi. Sugeruje matce, że Nando zachowa się podobnie w stosunku do niej – pokocha ją, jednak nigdy nie zastąpi mu Agripiny.

Victoria otrzymuje kolejny anonim. Fernando uznaje, że tym razem nie mogą go zlekceważyć. Mężczyzna jest przekonany także o tym, że jeśli María nie zdobędzie się na szczerą rozmowę z mężem, jej małżeństwo się rozpadnie. Tita oświadcza Verónice i Celementemu, że nie wyprowadzi się od Luisa Fernanda i Maríi ponieważ byli i nadal pozostają jej rodzicami. María zgadza się na rozwód. Wyjaśnia mecenasowi Lariosowi, że ma żal do męża. Zamora wyjawia Luisowi Fernandowi, że María była zastraszana przez Penélope. Wkrótce jednak szantażysta i jej wspólnik trafią za kratki.

Agripina i Veracruz zmuszają Nanda do wyjazdu. Verónica zgadza się uszanować decyzję Tity. Proponuje Clementemu, że po ślubie postarają się o kolejne potomstwo. On nie zamierza tak łatwo ustąpić. Rodzina próbuje uświadomić Maríę, że także ponosi odpowiedzialność za rozpad jej małżeństwa z Fernandem. María nie zastaje Nanda w sprezentowanym mu mieszkaniu. Znajduje natomiast list pozostawiony przez chłopaka i Agripinę, w którym informują o wyjeździe.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.