„Światło twoich oczu” - Odcinek 52: Poród Mariny | novela.pl

„Światło twoich oczu” – Odcinek 52: Poród Mariny

novela.pl 9 listopada 2018 0

W 52. odcinku telenoweli „Światło twoich oczu”: Marina wydaje na świat syna. Alberta składa jej wizytę. Emisja 16 listopada 2018 o godz. 17.00 w Czwórce

„Światło twoich oczu” – Odcinek 52: Poród Mariny

Isauro dowiaduje się o odejściu Baldomera. Vanessa mówi matce, że nie chce wywierać presji na Albercie. Dobrze wie, że wrócił do niej ponieważ jest przybity rozstaniem z Mariną. Susana przekonuje córkę, że w tych okolicznościach chłopak zgodzi się na wszystko, co mu zaproponuje i należy to wykorzystać. Uważa, że powinny rozgłosić wiadomość o ich ślubie.

Prudencia postanawia ukryć przed Mariną, że Alberto i Vanessa znów są para. Angustias jest przekonana, że Susana przyczyniła się do ich powrotu. Baldomero wyjaśnia Damianie i Marinie, że odszedł z pracy, ponieważ Isauro go śledził i miał nadzieję, że go do nich doprowadzi. W gazecie ukazuje się artykuł o planowanym ślubie Alberta i Vanessy. Vanessa tłumaczy Albertowi, że to pomysł jej matki. Luis raduje się ze związku tych dwoje i pragnie sprezentować im luksusowy apartament. Alberto uprzedza, że nie przyjmie prezentu. Vanessa tłumaczy, że wezmą ślub dopiero wtedy, kiedy będą pewni swoich uczuć, a to nie nastąpi prędko.

Marina wydaje na świat syna. Prudencia cieszy się z narodzin wnuka. Zamierza powiadomić o tym Alberta. Łudzi się, że chłopak oprzytomnieje i pojedna się z Mariną. Damiana nie jest co do tego przekonana. Alberto nie zamierza zignorować narodzin syna Mariny. Chociaż obawia się, że dziewczyna nie zechce go przyjąć, składa jej wizytę.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

Komentarze »


X